Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ez így nagyon nem célravezető...

Ez így nagyon nem célravezető és szénhidrátmentes?

Figyelt kérdés

Kitaláltam, hogy elhagyom a rossz szénhidrátokat (csoki, kenyér, rizs és a többi), helyette sok zöldséget, húst, gyümölcsöt, magvakat eszek. Az a baj, hogy tényleg sokat :( Ma mértem mindent:

R: 5 dkg trappista, 8 dkg csirkemell sonka, 2 dl tej

T: 1 csomag (85g) mogyoró, 4 dl paradicsomlé

E: 500 g párolt vöröskáposzta, 250 g sertéspörkölt (kétszerre)

V: 6 dl natúr, szűretlen almalé.


Ez így összességében 1800 Kcal és 170 g ch, én pedig: 167/80/ 30N vagyok. Az a bajom, hogy szeretem, ha tele van a gyomrom, és egyáltalán nem bánom, hogy almalé, káposzta stb..helyett nem sajtos makarónival vagy csokitortával tömtem meg, de az elkeserítőnek tűnik, hogy így sem tűnik eredményrevezetőnek a dolog. Nagyon xarul csinálom? Így nem fogok fogyni, jól sejtem?


2013. ápr. 9. 22:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mégis hogy jött ki a 170 gr ch? :O
2013. ápr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ugye, hogy soknak tűnik? :D


Párolt vöröskáposzta (fagyasztott, cukor is volt az összetevőkben): 85 g ch

Natúr almalé - 42 g ch

Paradicsomlé - 17 g ch

Mogyoró - 13 g ch

2 dl tej - 10 g ch

Sertéspörkölt: 2 g ch

2013. ápr. 9. 23:03
 3/16 anonim ***** válasza:
Vörös káposztában 5,7 ch van alap szinten. Nem hinném, hogy beleraktad olyan sok cukrot a fagyasztotthoz.
2013. ápr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

nagyon összeszedetlen ez az étrend. írod j. sok zöldséget gyümölcsöt eszel ahhoz képest itt csak leveket látok.


gyak. csak a reggelidben van fehérje az is vajnyi kevés. többi étkezésed zsír és ch.

2013. ápr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
16,7 g ch-ot ír /100 g-ban. Tök jó. Gondoltam két kicsi gyerek mellett nem bajlódok vöröskáposzta aprítással, erre megvettem egy cukorral telenyomottat.. :(
2013. ápr. 9. 23:16
 6/16 anonim ***** válasza:
Megettél majdnem fél kiló káposztát? :O
2013. ápr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ja, de mondjuk a lé az zöldségből/gyümölcsből van, vagy mi... Másrészt a fehérje-zsír nagyjából azonos arány (f:94 g, zsír: 85 g).....

Meg reggelire szoktam enni idényzöldséget, pl. retek,

napközben mondjuk mogyoró vagy levek helyett almát,répát eszem, vagy párolt káposzta helyett zöldsalátát natúr joghurttal, csirkemellel, nasinak light joghurtot. Ma ezek voltak itthon. De nem zabálok be tábla csokikat, egy falat kenyeret, tésztát sem. Rizst sem. A 3 hét alatt egyszer ettem fél adag krumplit. Összesen 1 kg-ot fogytam...

2013. ápr. 9. 23:22
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem majdnem, hanem pont fél kilót. Kétszerre mondjuk, közben sétáltam a gyerekekkel. Basszus. A férjem napi szinten eszik összességében fél kiló tésztát/kenyeret/akármit, és évek óta egy dekát sem hízik. Nekem meg fél kiló káposzta beteszi a kaput? Hol itt az igazság? :P
2013. ápr. 9. 23:26
 9/16 anonim ***** válasza:

[link]


itt tudod belőni pontosan a dolgokat ill találsz mintha étrendeket is. Ne arra alapozz, hogy 'ami itthon van'. tessék pénz és időt fordítani rá. sajnos másképp nem megy a fogyás :\

2013. ápr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Persze. Csak az egyik gyerekem sérült, a másik 1,5 éves, kicsi, állandó figyelmet igényelnek. Pont időm és energiám nincs, csak ilyenkor este.És bizony előfordul, hogy aznapra nem jön össze a betervezett vásárlás, mert mondjuk a nagyobbik gyerek rohamot kap. Viszont nem akarok a sortársak "sorsára" jutni, akik elengedik és sajnáltatják magukat, és 100 kilóssá híznak. Kalóriaszámoló programom van. Akkor eszek kevesebbet, 1000 Kcal körül.
2013. ápr. 9. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!