Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítene a szénhidrátme...

Breco kérdése:

Valaki segítene a szénhidrátmentes élettel kapcsolatban? Itt a nyár, szeptembertől új suli, ( iskolát váltok) szeretnék egy kicsit megújulni. A nyári szünet alatt a szénhidrátmentes élettel mennyit tudok fogyni kb? És miket egyek?

Figyelt kérdés

#fogyókúra #szénhidrátmentes étkezés
2012. jún. 15. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:

SzénhidrátMENTESEN nem lehet étkezni, mert akkor legfeljebb a tömény fehérje maradna, minden másban van szénhidrát. De értelme sem lenne, mert a szénhidrátok nagyon fontosak, enélkül nem marad senki sem életben.


Ha a szénhidrátok mennyiségét CSÖKKENTENI akarod, akkor egyél sok zöldséget, gyümölcsöt (tévedés, hogy sok szénhidrát van bennük, a legtöbb egyéb élelmiszerben sokkal több van), salátákat, húst, sajtot, tojást, viszont kerüld az édességeket, fehér lisztböl készült élelmiszereket, üditöket, cukros teákat, alkoholokat, csipszeket.

2012. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is sose próbálj ki semmilyen fogyókúrát, ami kiiktat valamit az étrendből mert a szervezetnek mindenre szüksége van.


Csökkenteni lehet a szénhidrátot. Amikor nekem rosszak lettek a labor leleteim, és a súlyommal is gondok voltak én is csökkentett szénhidrát tartalmú étrenden voltam.


Max. 12-13 óráig ettem szénhidrátot utána inkább levesek, főzelékek, főtt, párolt, sült húsok /szárnyas, nem sertés!/zöldség körettel. Joghurtok, gyümölcsök, semmi cukor ill. cukrozott dolgok, sertés zsír, sertés hús kilőve.

Szénhidrátból is csak a jó szénhidrát. Teljes kiőrlésű lisztből készült dolgok, rozskenyér. Na az utáltam nekem nem ízlett.

Lefekvés előtt 2-3 órával már semmi.

Egy év alatt ledobtam 25 kilót. A sport annyiból állt, hogy gyalog mentem a munkahelyemre, ami kb. 50 perc gyaloglás. Hazafelé ugyanez némi csavargással, ügyintézéssel, vásárlással megspékelve. Kb. napi két óra séta.

Szóval ne hagyj el semmit mert bajod lesz belőle. Inkább nézd meg mikor, mit, mivel eszel.

A lényeg a kitartás, és azért mégis ajánlanám mellé a mozgást is ha van lehetőséged.

2012. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!