Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szénhidrátmentes kevés Kcal-s...

Szénhidrátmentes kevés Kcal-s vacsorák kismamának?

Figyelt kérdés
Tartom az étrendemet amit a dietetikus és a nőgyógyász ajánlott de a vacsorára ajánlott saláta -hús ill. pároltzöldségektől már kivagyok !!! Köszi
2012. ápr. 16. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhetetlennek tartom, hogy a nőgyógyász vagy dietetikus SZÉNHIDRÁTMENTES diétát javasolt volna egy KISMAMÁNAK.


Miért? Minek? Mióta?


Cukorbeteg kismamák számára is létezik diéta, ahol pontosan meghatározzák, mennyi ch-t ehet vacsorára, és kb. hány kalóriát.

Túlsúlyos kismamáknak SEM ajánlanak ilyet. Tudom, mivel szintén túlsúlyos vagyok, és kétszer is szültem.


Amennyiben TÉNYLEG konzultáltál dietetikussal, garantáltan kaptál étrendet, vagy legalább étrend javaslatokat, amiből ki tudod válogatni, mit eszel épp vacsorára.

2012. ápr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Imádom ,hogy itt állandóan a lényegre válaszolnak ! Köszi !
2012. ápr. 16. 21:24
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha végig olvastad volna a kérdést benne van ,hogy szénhidrátmentes vacsora !!! Nem ??
2012. ápr. 16. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Grillcsirke, sültcsirke, tojás. Én pl pudingot készítettem magamnak általában vacsira (Xilittel-ezt lehet, drOetker csokipudingot, mert abban nincs hozzáadott cukor).


Üdv: 2 gyerkőc anyukája (mind a kettővel terhességi cukrom volt, 160g-os ch diétán voltam)

2012. ápr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a puding nem teljesen szénhidrátmentes (igaz, valóban nincs benne sok, de a pudingpor mégiscsak keményítőből készül). Amikor én fogyóztam és teljesen ch-mentesen étkeztem, akkor általában joghurtos salátákat ettem (érdemes körülnézni a görög konyha berkeiben), vagy csináltam magamnak egy gyümölcsturmixot (igaz, a gyümölcsökben fruktóz van, ami szintét szénhidrát, nem tudom mennyire szigorúan kell mellőzni), esetleg feldobtam egy kis lábasban egy fél liter vizet egy leveskockával egy szál répát karikáztam bele, esetleg főztem bele egy kis hagymát is. Egyébként a tojás diéta szempontjából nagyon hálás étel. Két darab jól lakat és kevesebb, mint 150 kalóriát viszel be vele, ráadásul rengeteg módon variálható. Egyébként azt hiszem, érdemes körülnézni szakácskönyvekben, vagy interneten, mert rengeteg izgalmas recept van csupán zöldség és pl. csirkemell felhasználásával. Én a Nosalty. hu-t ajánlom, nekem az jött be. Remélem, tudtam segíteni.
2012. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!