Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Utolsó pár kilót hogy adjam...

Utolsó pár kilót hogy adjam le, milyen sport/mozgásforma kellene hozzá? Heeeelp?

Figyelt kérdés

UTOLSÓ PÁR KILÓ leadásához milyen sportot//mozgásformát ajánlanátok?

Tavaly nyáron 62 kg voltam a 164 cm-hez, most 54 vagyok (mondjuk közben voltak időszakok, mikor egyáltalán nem figyeltem magamra...), szerencsére zsírból sikerült fogynom és meglepő módon izmosodtam is! Eddig aerob edzésnek tempós gyaloglást csináltam (1-1,5 óra) + mellé fegyencedzést. Étkezésem rendben van (sok fehérje, kevés ch, semmi finomított lisztes cukros vacak, semmi tejtermék).


Mit sportoljak, amit itthon is lehet csinálni? Intervallumos edzés...? Insanity...?


Ez az utolsó pár kiló nagyon makacs...


26/L



2013. ápr. 21. 22:00
 1/2 anonim válasza:

Felülés az egyik legjobb a otthoni edzés , torna témában .

Izmosodsz tőle és fogysz is tőle , egyik ismerősöm naponta 100 at megcsinált és pár hét alatt kb 3-4 kilót fogyott , érdemes kipróbálni nálam is hatott;)

Sok szerencsét

2013. ápr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hat az utolso par kilohoz szerintem keves lesz a felules. Valtoztass! A szervezeted valoszinuleg alkalmazkodott a megszokott edzesedhez es ezert stagnalsz. Szoval probald ki hogy valtasz! Probalj ki most sulyzos edzeseket, gyaloglas helyett fuss vagy bicajozz. Trukkozd meg a szervezetedet!!
2013. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!