Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Az ilyen müzliszelettől nem...

Az ilyen müzliszelettől nem kell tartani?

Figyelt kérdés
Hozzáadott cukor nélkül. Cerbona kakaós-mogyorós. Cukor 0,6 g; Zsír 2,8 g; Só 0,08 g; Telített zsírsav 1,0 g. Energia 75 kcal

2013. júl. 14. 20:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

hello

én nem tartanék

2013. júl. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%

Cukor: kevés (eddig oké)

Zsír: kit érdekel

só: kit érdekel

telített zsírsav: ..


Egy dolgot írj már le: mennyi szénhidrát van benne a cukron kívül. A müzli = főleg keményítő, ugyan az az anyag amivel a disznókat is hizlalják, vagy mondhatni amivel a nyugati ember hizlalja magát.

2013. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Lipton. ***** válasza:
Nyugi, nem bántanak :D
2013. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%

:D


Egyébként milyen 0%-os lett a válaszom, semmit nem írtam ami vitatható lenne bármilyen nézet szerint is :D

Biztos objektív volt a pontozás :)))

2013. júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Táplálkozásharcmüves: Hogyhogy mennyi szénhidrát van benne..? Ezek az adatok vannak rajta a csomagoláson és nem több. 75 kcal-ba olyan sok szénhidrát nem lehet!
2013. júl. 14. 21:52
 6/17 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint a cukormentes (stop) háztartási keksz.

Oké, nincs benne sok hozzáadott cukor, de attól a szénhidráttartalma még ugyanolyan magas, mint a sima háztartási keksznek, ott vagy, ahol a part szakad :D


Egyél normális ételt, ne müzliszart!

2013. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Még egyszer leírom lóbetűkkel: 75 KALÓRIA CSAK!! Ez egy nyamvadék szelet, nem egy doboz! 75 kalóriában nem lehet túlburjánzó szénhidrát mennyiség!
2013. júl. 14. 22:01
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

Ha kevés keményítőt eszünk akkor együnk keményítőt?


Nem értem a logikádat, fogyókúra kategóriában írsz.. Miért eszel 75 kalória üres szénhidrátot? Figyelj, edd de bakker.. legalább ne fogyókúra rovatban kérdezz szerintem. Aztán jön az 50 kalória joghurt, 1 falat azaz 60 kalória hamburger.. nem... ami szemét az szemét, aki fogyózik az nem eszik díszből 2 falat (75 kalória) szemetet, mert a testének tápanyagokra és nem felesleges keményítőre van szükséges.


Csinálj müzlit dióból, mogyoróból, kókusztejszínből, esetleg gyümölcsökkel. Lesz egy óriási minőségbeli különbség értem én: étel kontra feldolgozott nagyon olcsó élelmiszeripari hulladék között.

2013. júl. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A müzliben szerinted mégis mi van?? dió, napraforgómag, mogyoró. Általában szeretem a hozzászólásaidat Taplalkozasharcmuves, de most nem értek veled egyet. Amúgy meg tök jó, hogy a te életed annyira jól megszervezett és óramű pontosságú, hogy elképzelhetetlen, hogy elaludj reggel fél órával, így alig érsz be a munkahelyedre és kellene valami reggeli. Na most: ez van a büfében! Van több minden is, de a szendvics helyett ezt választom inkább. Vagy ez, vagy kimarad a reggeli! Tisztában vagyok a tanaiddal és gondolom ha már ennyiszer leírod a véleményed, akkor a minimum az hogy e szerint is élsz te magad is. De az nem tetszik hogy hajlamos vagy elfelejteni, hogy amíg egy átlag ember él, a cirka 65-70 év alatt, egyszerűen nem lehet minden egyes nyomorúságos étkezést megszervezni, hogy mindig legyen nálam uzsidoboz meg roskadjon a hűtő minden nap friss zöldséggel meg hússal, meg még munkába is járjak, meg még gyereket is neveljek és még egyéb véletlen szituációkat ne is említsek amik az ÉLETTEL EGYÜTT JÁRNAK, és abban a pillanatban nem az a legfontosabb hogy nyugodtan elfogyasszak egy csirkemellet salátával. És igen, fogyókúrázom. De mellette élek is. Méghozzá aktívan. És ezzel nem én vagyok az egyetlen. Egy ilyen kaliberű müzliszelettől meg ha becsúszik, nem fogom összeszégyellni magam, sőt büszke leszek hogy találtam (EGYÁLTALÁN)félmegoldást és a melót se üres hassal kell elkezdenem. Most jól felhúztál a fene egye meg. :S
2013. júl. 14. 22:47
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

A legfontosabb: hogy nekem nincsenek tanaim és SENKI, semmi sem kötelez arra hogyan éljek. Szép is lenne, nekem kellene elveket követnem, csak mert valakinek így jobban tetszene valami :) Ez nagyon mókás lenne, most viccnek tekintem az ötletet.


Müzliben az összetevők mondják meg mi van.

Ha a cerbona.hu szájtról idéznénk valami ilyesmit találnánk

"A Cerbona müzliszeletek fő összetevői gabonapelyhek, melyek természetes és egészséges, könnyen emészthető tápanyagforrások."


Magyarul deklarálják hogy olcsó, ócska gabona, azaz a legolcsóbb keményítőforrás a termékük alapja, fő összetevője.


Én inkább kihagynám a reggelit, pedig én nem akarok fogyni. Jót tesz az inzulinérzékenységnek (vitatott, valakik szerint a reggeli kihagyása pont ront, viszont logikus hogy a lokális böjtökhöz pl. reggeli kihagyáshoz hozzászokott a szervezetünk).


Igazából földművelők esznek zabot, azaz müzlit. Valójában ez csak kényelmi megoldás, de még mindig: nem én akarok fogyni, és amit írok ne tekintsd kritikának.

De azt nem hiszem el hogy valami indokolja a cerbona müzlievést. Mert ezután elkezdenék jómagam indokot keresni a Snickers evésre, és a végén elég szép étkezési szokásokhoz jutnánk :))

2013. júl. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!