Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szoktatok "bűnöző" napot...

Szoktatok "bűnöző" napot tartani a fogyókúrában?

Figyelt kérdés

Én nem terveztem, de nekem becsúszott. Szerintetek hízok?:(

Ettem ma két kisebb tk. barna zsemlét meg ittam mellé egy kaukázusi kefírt. Ettem vagy 6-8 szem bonbont is, sőt még banánt, epret is. :/ Na mindegy. Holnaptól folytatom csak már nem bírtam magammal, mikor előttem ették szüleim a bonbonokat. És már a bonbon után úgy voltam vele, hogy ma akkor eszek, hogy jól lakjak...


2013. jún. 21. 00:53
 1/3 poiu ***** válasza:
Szabad bűnözni, de csak úgy, hogy előre megtervezed. Mondjuk jól ment a heted, és betervezel valami csokit. A becsúszásokkal baj lesz, erre ki kellene valamit találnod, főleg azt, hogy ne legyél éhes, és ha rádtör a bonbon vágy, legyen valami kéznél, amivel le tudod nyomni. Tehát szabad tudatosan bűnözni, de a kísértésnek ellen kell tudnod állni :-)
2013. jún. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És az eperrel mi a baj? Én, mikor szezonja van egy ültő helyemben megeszek egy tállal, aztán nincs tőle semmi bajom. Ha például vendégségbe megyek, nagy összejövetelre, ahol mindenki süt-főz egy csomót, nem bántok meg senkit azzal, hogy nem eszem az édességből, mert én fogyózom. 2 hetente vagy havonta 1-1 ilyen naptól szerintem még senki nem hízott el.
2013. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Régebben voltak ilyenjeim, de mivel nem fogyókúrázom, hanem életmódot váltottam, s elég jól és hedonistán, az életmódom követése sokkal kellemesebb és élvezetesebb, mint a kilengések. Úgyhogy leszoktam róluk, mert nem vagyok mazochista.


Csatlakozom ahhoz, hogy az eperrel semmi baj nincs. Igazából a banánnal se, csak ne kilószámra edd :D Én vigyázok a szénhidrátbevitelemre, csak néha eszem 1-1 falat fagyasztott banánt (de ahhoz vágynom kell rá, ami nálam elég ritka. szívesen megeszem bármikor, de nem megenni is sima ügy), annyira jó és frissítő :D


Glutént nem eszem, kész cuccokat sem, de itt az egészségem számít, nem a kalória, szénhidrát, hízás...


1-1 nap beleférhet, nem tudom, Neked mennyire nehezít (tuti van, aki ha megszegi, onnantól nincs megállás)... De egyetértek poiuval, jobb a tervezett kilengés (a bűn, az valami más, nem a bonbonevés) vagy a becsúszó, de tudatosan átengedett, nem az ilyen észrevétlenül és hátakkormármindegy. A "ma akkor eszek, hogy jól lakjak" az számomra azt jelenti, hogy nem megfelelően étkezel. Természetes, hogy jóllakásra vágytál. Ha normálisan éhesen szoktál szenvedni, akkor nem találtad meg a neked való étrendet, azt hiszem. Én sosem hagyom magam éhezni, mert attól kellemetlenül érzem magam és amúgysem tartom jónak. Az egészségem miatt úgyis kizártam pár ételcsoportot, a többivel szabadjon már jóllaknom :P Az összetételre figyelek, mert a sok szénhidrát nekem nem jó, annyi.

2013. jún. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!