Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ezzel most megszegtem a dietamat?

Ezzel most megszegtem a dietamat?

Figyelt kérdés
5 napja kezdten bele egy dietaba .se cukrot se kenyeret se kemenyitot nm ezek .csak zoldseget gyumolcsot feherjet.most ettem egy marek sos foldimogyorot amirol azt hallottam hogy nagyon hizlal.
2013. júl. 15. 21:08
 1/6 anonim válasza:
semmi bajod nem lesz tőle,holnap folytatod tovább ahogy eddig is csináltad:D
2013. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Áruld már el, hogy egy maréknyi földimogyoró már hogy a csudába hizlalna?! Ha minden nap betolsz 2 zacskóval, akkor talán, de így.. Jó zsírok vannak benne, egészségedre.
2013. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)!
2013. júl. 15. 21:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle semmi bajod
2013. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A földimogyoró nem olyan vészes. Főleg zsírforrás, mérsékelt ch forrás (nem vészes) a fehérjéi között vannak lektinek amik nem jók, de nem fogyás hanem egészségügyi szemszögből, rendszeresen fogyasztva.
2013. júl. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Valószínűleg bűnös vagy. Menekülj, különben Sorbert Norbert még ma elkap. Sok sikert!! :(
2013. júl. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!