Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Totálisan elcs. Esztem a...

Totálisan elcs. Esztem a diétámat, mert a hétvégét végigzabáltam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Iszonyat nagy hülye vagyok, de vizsgázni fogok, és a hétvége alatt biztos minden nap bevittem vagy 2500-3000 kcal-t, pedig eredetileg max 1400-at szoktam. Nagyon félek, másfél hónap alatt igazán megváltozott az alakom, most meg elrontottam mindent. Helyre lehet hozni? Tudom, késő bánat, félek is nagyon. Kérlek, adjatok tanácsot. Vissza lehet fordítani? Amúgy minden este futok, zumbázok (tegnap, tegnapelőtt is a kaja után, ma sajnos nem volt rá időm). Tudom, idióta vagyok, leszidhattok, csak légyszíves segítsetek! Most mindent visszahízok?
2013. máj. 5. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy hétvége alatt, de még egy hét alatt sem lehet elhíni.
2013. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, nem fogsz visszahízni. Egyél holnaptól ugyanúgy, mint korábban. Ha többet mutat a mérleg az a benned lévő kaja-víz-sz.ar miatt van.


Amúgy meg egészségedre!

2013. máj. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!