Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Eredményes lehet ez a fajta...

Eredményes lehet ez a fajta étkezés?

Figyelt kérdés
168 cm vagyok, 61 kg, ebből szeretnék nem túl sokat, maximum 5 kilót leadni. Egy napi étrendem kb. ilyen: reggeli: teljes kiőrlésű péksütemény, tejeskávé (barnacukorral), ebéd: valamilyen soványabb hús sok salátával,délután görögdinnye, esetleg egy újabb tejeskávé (sok tej és kevés kávé,ez beválik édességként csoki, gumicukor stb. helyett), vacsorára pedig újabb adag saláta valamilyen sovány sonkával vagy virslivel meg teljes kiőrlésű pékáru. Napközben mást nem eszem, ilyen melegben nem is nagyon kívánok többet, viszont sokat iszom, hogy ne legyen olyan unalmas, nem vizet, hanem vmilyen hígabb gyümölcsszörpöt. Beválhat-e ez? Két napja még 63 kilót mutatott a mérleg, ma 61-et, ez reális (ma sokat úsztam)? Előre is köszi.
2013. aug. 6. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
nem. elég rossz, olvass még utána egy kicsit
2013. aug. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem eredményesebb lenne a diéta,ha nem ilyeneket ennél. A teljes kiőrlésű péksütemény is hizlal.Abban is sok a cukor,csak mivel teljes kiőrlésű,kicsivel laktatóbb,de a kalória sem kevesebb benne. Én barna cukor helyett édesítő folyadékot szoktam tenni a kávéba,teába,bármibe jó.És 0 kalória.A barna cukor a fehérnél valamivel egészségesebb,de ha utána nézel,kiderül,hogy ez sem jó.

[link]

A salátás és húsos része remek,de vigyázz a virslivel,ne egyél belőle sokat,mert sok benne a kalória és a zsír.A sonkát is bátran eheted. Én még tennék az étrendembe leveseket,magvakat(mint a zabpehely reggelire tejjel-mivel sok a zabban a rost és nagyon laktat),és gyümölcsöket.Én még a teát is előnyben részesítem,folyékony édesítővel napi 3 is jöhet. na meg az abonett is szuper reggelire,vagy ha csak rágcsálnál. A szörpnél fontos hogy ne legyen cukros(ha az,akkor lehet bármilyen híg,ugyanúgy halálra van ítélve)hanem energiamentes.Ilyen például az összes FIZZI szörp.

A mérleg nem mutatja azonnal a fogyást,kell egy kis idő,hogy látszódjon a hatása.Ha egy órát mozogsz(pl.futsz)annak a zsírégető hatása még másnap is tart.De másnap reggel már valósabb eredményekre számíthatsz,mint aznap.Biztos kevesebbet ittál,vagy nem tudom,néha nekem is van ilyesmi. Ha még beleadsz egy kis pluszt,akkor könnyebben eléred a kívánt súlyt! 18/L

2013. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!