Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 5 hónap alatt 20 kg-t lehet...

5 hónap alatt 20 kg-t lehet fogyni? Írnátok olyan módszereket amik beváltak nektek?

Figyelt kérdés
Megköszönném! :)

2013. aug. 12. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Napi 2 óra futás és torna. Csak hát könnyebb a Norbira fogni, ha nem fogysz. :)
2013. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kaloriabazis.hu


Én itt számolgatom a kalóriákat, ha nem csapod be saját magadat, akkor fog segíteni. Ha én látom hogy pl mit ettem amit nem kellett volna, mert sokat dobott, akkor legközelebb próbálom kihagyni. Ne egyél lisztes, cukros, zsíros dolgokat és mozogj valamit. Menni fog :)

2013. aug. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekem is 20 kilotol kellene megszabadulnom. Ma kezdtem az eletmodvaltast az etkezes teren. Csak hust, tojast, zoldseget es keves gyumolcsot eszem. En ev vegeig szeretnem leadni, az kb. heti 1 kilo minuszt jelent, szerintem menni fog!

Szoval en hasonlo dietat javasolnek neked is, es egy kis mozgast. Nekem egyszer mar sikerult sok evvel ezelott igy megszabadulni 15 kilo feleslegtol, par honapon belul. Akkor a tej es tejtermekek is benne voltak az etrendembe, de most kihagyom a dieta alatt. A napi mozgas akkor a kutyasetaltatas volt, most a kisfiammal setalok. Sok sikert neked kedves kerdezo!

2013. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Tudom, mindenki le fog hurrogni, de én a 90 naposra esküszöm.

Márciustól júniusig 20 kilót fogytam, a diéta mellett sportoltam is rendesen (heti 5x).

Azóta szénhidrát szegényen táplálkozom, folytatom a sportot (már ahogy, mert nyaraláson pl alig volt rá lehetőség) és azóta fogytam még 3 kilót.


Hajrá!

2013. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
naponta 2g/testsúlykilogramm szénhidrát, 2g/tsk fehérje és 0,5g= tsk zsír. ezt hívják diétának, nem ezeket a norbi mindenféle praktikákat. Ezt a törvényt Semmilyen genetika sem írja felül, ha ezt teszed fogyni fogsz! (amúgy eza bodybuilder diéta, de mindenkinek így kéne mert így kell :)
2013. aug. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
lifetilt.hu ott találsz értelmes diétát
2013. aug. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!