Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 5 kilot szeretnek fogyni kb....

5 kilot szeretnek fogyni kb. masfel honap alatt mit szoltok ehez a heti menuhoz?

Figyelt kérdés

Tegnap

Reggeli: 1 szelet piritos 2 szelet szalamival

Tizoraira: 1 alma

Ebed: csirkemell pici olivaolajba sutve paprikaval, hagymaval mexikoi fuszerkeverekkel, tortillaba csavarva tejfollel, pici sajtal es kukoricaval

Vacsora: nyers repacsikok, uborka csikok es vajban piritott sparga humuszba martogatva


Ma

Reggeli: 2 pici szelet gombas, sajtos pizza (dr, otker fagyasztott pizza a kisfiam nem birta megenni csak felet hetfo vacsorara igy megmaradt es reggelire megettem 2 szeletet)

Ebed: szinten 2 szelet pizza

Vacsorara: 4 vekony szelet sult bacon szalonna, paradicsomos babbal es 1 tukor tojas


Holnap

Reggeli: 1 szelet piritos kenyer 2 szelet szalamival

Tizoraira: 1 alma

Ebed: bacon szalonna ami vacsirol marad majd meg zoldborso fozelekkel

Vacsora: Tonhal konzerv, sajtal es pici majonezzel kikeverve


Csutortok

Reggeli: 1 szelet piritos csak siman magara

Tizoraira: egy alma

Ebed: sajtos, zoldseges tojasrantotta

Vacsora: otthon sajat kezuleg keszitett daralt marhahusbol hamburger az udvaron girllezve, melle vajban parolt hagyma meg sajt (nem eszek hozza zsomlet)


Pentek

Reggeli: 1 szelet piritos magara

Tizoraira: egy alma

Ebed: 2 db fott tojas, grillezett csikemell, paradicsom

Vacsorara: este szinten hamburger ugyanugy kint a kerben grillezve hagymaval meg sajtal


Szombat

Reggeli: tojasrantotta piritossal es friss zoldsegekkel (paprika, paradicsom)

Ebed: tarkonyos raguleves

Delutan megyunk bucsuba es ott eszem majd tobb mint valoszinu sultkolbaszt, vagy virlslit de nem eszem hozza kenyeret.

Vacsorara: vorosboros martasban sult csirke piritott bacon szalonna darabkakkal es hagymaval


Vasarnap

Reggelire: piritos tukortojassal

Ebed: szulinapra megyunk igy biztosan valami szendvics vagy hidegtal + 1 szelet torta

Vacsorara: Uborka, paprika, repa csikok nyersen avocado kremmel.


Napi 2 kavet szoktam meginni sok tejjel. Egyik reggel 8 korul a masik delutan 2 korul. nem iszom semmi fajta uditot sem szensavasat sem natur gyumolcslevet csak vizet. Heti 3-szor jarok kondiba ebedidoben: 10 percig futok 11km/h sebessegel a gepen, utanna 5 percig setalok (megdontom a gepet mintha hegyen mennek felfele 6km/h sebesseggel es utanna ismet futok meg 5 percet. Utanna dolgozom picit hasizomra, es kulso meg belso combra.


2013. júl. 2. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:

A pizzát,hamburgert,bacont inkább hanyagold.Helyette müzli,rántotta stb.

Ezenkívül igyál napi 2 L vizet.

A mozgásod sajnos kevés a fogyáshoz.Heti 3 alkalom még jó,de akkor minimum fél óra folyamatos futás/intenzív séta kell a fogyáshoz.

A többi testrészre meg keményen dolgozz,ne picit..attól hogy nő vagy,még megerőltetheted magad egy edzéskor.

Sok sikert.

2013. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ööööö ne vedd sértésnek, de nem értem. Ezektől a kajáktól akarsz fogyni?
2013. júl. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez így valóban nem lesz jó.

Most készülj fel arra, hogy jönni fognak paleósok, akik mondják, hogy egyél zsírt zsírral, jönnek mások, akik azt tanácsolják, egyél kevés, de jó minőségű(lassú felszívódású szénhidrátot).

Döntsd el te, melyik a jobb és kivitelezhetőbb, de ezt a szalámi/hamburger/pizzát el lehet felejteni... ez inkább hízókúra. (3 étkezés pedig kevés. inkább napi 5× kis adagot)

2013. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én se tudok újat mondani, ez minden, csak nem diétás étrend. Először is, egyél napi ötször (de minimum négyszer), keveset. A futásnak akkor lenne értelme, ha legalább 30-40 percig csinálnád folyamatosan,állandó tempóban, ugyanis ennyi időnek kell eltelnie, hogy a szervezet a zsírraktárakhoz nyúljon.

ami az étkezést illeti, rengeteg a zsíros kaja (bacon, kolbász, hamburger, pizza stb.) Kicsit olvass utána neten,miket írogatnak az egészséges étkezésről.

2013. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez nem szénhidrátszegény. Ezért nem jó.


Pirítós, meg pizza? ZÖLDSÉG nem liszt. A liszt keményítőben gazdag. Szénhidrátszegény a hús, a zsír, a tojás, a hal.. gomba..


A tej (a kávéban) ugyan olyan hatású mint a sok szénhidrát, következetlen dolog pirítóssal indítani a napot és tehéntejes kávét inni. Liszt helyett zöldségeket, tej helyett növényi tejet szoktunk javasolni.

2013. júl. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is másfél hónap alatt fogytam 5 kilót tavaly nyáron, de én annyit csináltam, hogy heti 5-6-szor itthon tornáztam vagy futottam, emellett pedig kevesebbet ettem. Reggelire egy szelet kenyér szalámival, ebédre valamilyen kis adagú főtt étel, vacsorára max gyümölcs. Persze előfordult hogy elszaladt velem a ló és többet ettem, de rákövetkező nap egy tányér leves volt a menü, majd ismét kezdtem előről a dolgot. Lefogytam azóta 6 kilót úgy, hogy csak 1 jött vissza egy éven belül, de hozzátartozik hogy pár hónapig nélkülöznöm kellett a mozgást.
2013. júl. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszokat es a tanacsokat.

Rendben, belatom a bacon szalonna nem tul jo otlet es s pizza sem, ilyet nem is fogok tobbet enni. De pl. nem ertem az otthon keszitett hamburger hussal mi a gond? Talan az, hogy marhahusbol van? Ugyan ugy grillezve van es fuszerezve mint egy szelet hus csak a kulombseg az, hogy le van daralva a sovany marhahus, pici soval, borsal, zuzott foghagymaval, pirospaprikava es daralt hagymaval van osszekerve. Pogacsa alakura van formazva es megsutve kint a grillen. Nem olajba vagy sutobe. Nincs osszegyurva kenyerrel mint a fasirozott, sem lisztel vagy zsemlemorzsaval. Semmi olaj vagy zsiradek nincs bele gyurva csak annyi amennyi magaban a szelet husba van. Azert is irtam, hogy otthon keszul daralt husbol nem keszen veszem. Meg kint a grill sincs megkenve olajjal mert olyan speci racson van sutve amihez semmi nem ragad hozza. Akkor inkabb tegyek csak sima csirkemellett magamnak a grillre? Nem okoz gondot, van a fagyasztoba csirkemell ha a marhahussal lenne a gond.

A reggeli piritost is elhagyhatom es ehetek helyette salatat vagy akkar egy gyumolcs turmixot nem gond. Soha nem vagyok amugy ehes csak azert eszem a reggeli piritost, hogy azert vigyek be valami szenhidratot reggel, mert a grillezet husokkal, zoldsegekkel, tojassal, tonhalkonzervel, sajtal nem tudom, hogy eleg szenhidrat jut-e a szervezetembe mert azert nem akarok a lo masik oldalara sem atesni. De tudom helyetesiteni barmivel mert nem okoz gondot. Ehetek cukormentes muzlit akkar vagy csak sima gyumolcsot. Nem okoz gondot.

Annyit meg megszeretnek kerdezni, hogy akkor a konditerembe inkabb gyorssetaljak 35-40 percig? Jobb ez mint a futas 20 percig. Sajnos 40 percig tuti nem tudnek futni mert 20 perc utan mar folyik rollam a viz es alig kapok levegot.

2013. júl. 3. 12:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Bacon szalonna = hús. Az ember húsevő.

Otthoni hamburgerhús = hús, leírtam.. hogy húsevők vagyunk (egyébként félig, mert növényeket is tudunk enni, de nem akármilyen jó!)


"Akkor inkabb tegyek csak sima csirkemellett magamnak a grillre"

Amilyen állatot elkapsz, vagy amilyen húst találsz a piacon azt tegyél nyugodtan a grillre.


"csak azert eszem a reggeli piritost, hogy azert vigyek be valami szenhidratot reggel, "


Tehát inkább követnéd a dagadt szénhidrátfüggőket, és te is keményítőt ennél reggel, nem is vagy éhes de megszokásból. Te nem vagy szénhidrátfüggő, neked nem kell reggel szénhidrátot enned, csak idővel válsz függővé, ha sokáig eszed (ezt a függést ma cukorbetegségnek hívjuk illetve van lelki-pszichés függés is).

Ha reggel zöldséget eszel, az is szénhidrát, ez talán megfelelő kompromisszum. Eszel is, de nem gyorsan felszívódót mint a kenyér, liszt.


"Ehetek cukormentes muzlit"

Jó, csak a müzli zabból van, a zab keményítő, a keményítő csak névleg nem cukor, de valójában CUKOR. Nincs megcukrozva az összetett cukor (müzli)? Hát ez igen szép a gyártótól, nagyon reform. Írja rá hogy light meg hogy fitt, megérdemli :)


40 perc sétának egy konditeremben nincs értelme. Ott vagy egy csomó súlyzó és gép között, gyakorlatilag az összes izmodat akkora terhelésnek vethetnéd alá amekkorának csak szeretnéd. Lehetne ez a Mennyek országa. És akkor te sétálnál :) Neee, eddz! Erősíts!

2013. júl. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Anyum szerint különleges vagyok, ezért különleges választ adok: szerintem fogyhatnál 20-at is:P Már bocs, ha ezzel nem segítettem sokat
2013. júl. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2013. júl. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!