Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ehetek egy nap egyetlenegy...

Ehetek egy nap egyetlenegy kiflit?

Figyelt kérdés
Szénhidrátszegény diétán vagyok, de azért egy nap egy kifli belefér?
2013. aug. 15. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak szénhidrátszegény, akkor minél kevesebb szénhidrátot kell bevinni, de nem 0-át, azaz igen, belefér. :) Nem tudom melyik diétát csinálod (vagy esetleg diabéteszes vagy?) de többnyire megvan adva hány gramm szénhidrátot vihetsz be egy nap a szervezetedbe. Amíg azalatt maradsz, ehetsz amit szeretnél. :)
2013. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha én szénhidrátszegény diétát csinálok, akkor nem eszem szénhidrátdús ételeket, a zöldségekben bőven elég van.

Viszont hogy a Te diétádba mi fér be, azt Neked kell eldöntened. Egyetlen kifliben nincs olyan sok szénhidrát, attól még lehet szénhidrátszegény az étrended, más kérdés, hogy szerintem érdemesebb értékesebb ételt bevinni, de ez csak az én, saját testem vágyaival egybevágó véleményem, mindenki kövesse a saját útját.

2013. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!