Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel lehet pótolni a kiflit,...

Grieves13 kérdése:

Mivel lehet pótolni a kiflit, kenyeret?

Figyelt kérdés
Csak mert ezeket a legnehezebb elhagyni, a kilókat meg nyomják felfele...

2013. máj. 18. 23:42
 1/7 anonim válasza:
59%
Én abonett-tel helyettesítem. :)
2013. máj. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Miért lenne nehéz? Én már lassan 2 éve nem ettem semmi "fehéret".: fehér kenyér,zsömle,kifli.

Helyette ehetsz rozskenyeret,teljes kiőrlésű kenyeret.

2013. máj. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Csak lehet nem akar ugyan annyi keményítőt tk. liszttel megenni mint amennyit fehérlisztes kiflivel is megenne.


Élelmiszeripari technológiák: gabona őrlés. Ugyan úgy benne van a sok keményítő a teljes őrlésű lisztben is, semmivel sem jobb. Magas inzulin ugrást okoz (testépítőknek király mert gyors ch).


Kérdezőnek zöldségek. Paprika, ubi, paradicsom, hagyma.

"eszem most egy zsíros paprikát lilahagymával, szalonnával'. Ez legyen az elképzelés. Szokatlan lesz, miután rászoktál a liszt alapú étkezésre.

2013. máj. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Ne pótold, egyél zöldség-, tojás-, húsételeket és kész :D

2. Ahogy Tápi írta, zöldséggel - ez nem minden esetben s nem mindenkinél működik persze. Én lazán megeszem a tükörtojást vagy rántottát nyers zöldségekkel, a párom képtelen kenyér nélkül enni sok levest és főzeléket is.

3. Én magkenyeret sütök (tojás, olajos magvak), az nekem teljesen jó, ha megéhezem vagy elutazom egy időre. Szendvicsfüggő, kenyeres sosem voltam, így nekem konkrétan pótolni nem kell a kenyeret, egyszerűen valamit ennem kell, akkor is, ha épp nem tudok főzni, mert nem vagyok itthon. Nem tudok csak aszalt szilván és dión élni egy túrán :) A magkenyér muffin formában sütve könnyen megragadható, gyors étel számomra.

2013. máj. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Paprikával!!

Vágj félbe egy paprikát és arra pakolj rá, amit egy szendvicsre tennél(hús, zöldségek). Nagyon finom és sokkal jobb mint a kenyér!

2013. máj. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitok. Azt a paprikás megoldást kipróbálom... Ez most nyáron könnyű, mert olcsó, de télen kicsit érdekes lesz... na mind1, egyenlőre megteszi :)
2013. máj. 20. 00:42
 7/7 anonim ***** válasza:

1. kipróbáltam a paprikás reggelit. Ku.rva jó volt!


2. télen zöldség. Télen céklát és káposztát kell enni, mert az van. de a kérdés elvezet egy nagyon fontos következtetéshez. Az ember mit eszik télen, ha a növények elfagynak.. és mondjuk nincsenek pincék.. ?

Állati táplálék, a szinte kizárólag állati táplálék az ember sajátja! Mivel télen szinte nem tudunk (primitív időkről van szó) növényekhez jutni, így csak állatokat ehetünk ez elvi bizonyíték hogy a hús, zsír fogyasztás NEM LEHET KÁROS a szervezetünkre (koleszterinmítosz, zsírmítosz, káros fehérje mítosz itt bukott el) mivel gyakorlatilag az ember mindig is muszáj volt húst, zsírt fogyasszon. Avagy természetes táplálékaink.

Csak érdekességként írtam, lehet nem írtam semmi újdonságot ezzel.

2013. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!