Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogy csökkentsem a szénhidrát...

Hogy csökkentsem a szénhidrát adagomat?

Figyelt kérdés
Elkezdtem fogyókúrázni , és ugye a CH-t le kell csökkenteni, de Én még iskolába járok és napi négy szendvicset viszek, amibe eleve van már olyan 150 gramm CH, ami csak a kenyér. Itthon már csak Virslit, tojást, vagy túrót eszek. Kérdésem az, hogy nagyon sok az a CH amit megeszek? mert végülis a 4 szendvicsbe van sok utána már nem, járok rendesen edzeni + futni is. 82 Kiló vagyok és 183 Cm. Esetleg valami mintaétrend? Köszi a válaszokat!!:)
2013. szept. 26. 16:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kenyér helyett csomagold a kaját valami másba, pl. salátalevélbe.
2013. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A salátalevél jó ötlet de az is ha egy paprikát félbe vágsz hosszában és azt pakolod meg mint egy szendvicset. Remélem nem parizert raksz bele, hanem húst, zöldséget, esetleg sovány sonkát, sovány sajtot.

a virslit felejtsd el, mert gáz kaja semmi normális tápanyag nincs benne.

2013. szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Párizsit szoktam:) akkor inkább sonkát?:)

meg estére mit egyek, mert én sehogy se tudok éhesen elaludni:(

2013. szept. 26. 19:37
 4/17 anonim ***** válasza:
estére fehérjedúsan étkezz (legjobb lenne sovány túró, de jó hal-hús-tojás zöldséggel.)
2013. szept. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Párizsi: kis hús, vakarék és sok olcsó szemét.

Virsli: dettó.

Kommersz sonka: húsnyesedék.


Csak hogy ne nézzünk már húsnak olyat ami nem is az..

2013. szept. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
egyél otthon reggel, suliban ne egyél és egyél otthon délután és este :)
2013. szept. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Este igyekszem fehérjedúsan :)


Az a baj, h nekem még így is nehéz kibírni, nyilván ha szűkül a gyomrom könnyebb lesz:)

Köszi a válaszokat:)

2013. szept. 27. 18:29
 8/17 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség hogy nem ehetsz semmit suliban.

Felkelsz, reggelizel, csinálsz magadnak tízórait.

Én reggel hatkor már bent vagyok a suliban és este hatkor érek haza, akkor én se egyek semmit csak otthon????

Dobozba vigyél zöldséget, húst, esetleg a paprikás/salátás "szendvicset".

Ha hazaérsz akkor uzsonnázz és vacsorázz is!

2013. szept. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2013. szept. 29. 11:17
 10/17 anonim válasza:

pakolsz egy dobozba csirkemellet, mellé nyers zöldségeket vagy párolt zöldségeket ( vannak jó kis mirelit zöldség mixek, ezek jók párolva ). Fontos az elkészítésük is: legjobb ha párolva készíted el a csirkemellet is, de jó sütve is. fűszerezni lehet, csak pl párolásnál ne tocsogjon az olajban... legjobb lenne kis olivaolajon készíteni, a napraforgóolajat pedig mellőzni... virsli, párizsi off!! a tojás, és a túró jó (ha sovány tehéntúró), tojásból a sárgájával vigyázz, 3-nál többet ne!

a szendvics elég borzalmas, csak gondolj bele, hogy amikor futsz, akkor a szendvicset égeted el, azért szenvedsz annyit, hogy azt elégesd, de ha nem ennél szendvicset, akkor a zsírodat építenéd le. Jó nyilván ez így nem teljesen igaz, de a lényeg ez, jobb ha ezt így belevésed a fejedben, hogy rájöjj, nem éri meg szendvicset enni, főleg nem 4et diéta alatt...

2013. szept. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!