Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Miért van az, hogy sok rostot...

Miért van az, hogy sok rostot fogyasztok és mégis megáll bennem a sz. R?

Figyelt kérdés

Leírom egy napi menümet:

Reggeli 2-3 tojás, pár karika kolbász, 2 paradicsom

Ebéd 40-50 gramm rizs (nyersen mérve), sült csirkecomb

Uzsonna 5-6 szilva héj nélkül vagy sárgabarack

Vacsora 2-3 tojás, pár karika kolbász 2 tányér zöldségsalátával (fejes saláta, s.répa, paradicsom, uborka, paprika, só, bors, kókuszolaj)


Napi 3 liter vizet iszom az 56 kilómhoz.


És ilyen paleos hülyeséggel legyen szíves kíméljen mindenki, hogy a rizs miatt van. Mikor szénhidrátot ettem szénhidráttal nem volt ilyen gondom....



2013. aug. 12. 23:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

ez engem is érdekelne

napi 3-4liter cukormentes teát iszok,eszem a zöldséget/gyümölcsöt,húst,teljes kiőrlésű dolgokat és hát alig megy a dolog,itt meg minden kérdésemre leírják hogy mit egyek annak ellenére hogy azokat soroltam fel

2013. aug. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

Te egy biológiai csoda vagy. Be kéne kereteztetni a popódat. Komolyan, fingom sincs (ezzel már ketten vagyunk).


Amúgy próbáld ki hogy reggel kolbász helyett patisszont reszelsz bele, az egyik adag zöldségsalátát meg ebédhez eszed.

2013. aug. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%

Másik tipp: az uzsonnád legyen inkább tízórai. (az ebéd meg értelem szerűen lehet kicsit később)


Bár az étel sokáig tartózkodik a bélrendszerben csak arra tudok gondolni hogy a rostot nem egyenletesen osztod el, délelőttre nem sok jut.


A pattiszont rántottába gondoltam, én úgy eszem a tojást, vagy zabpelyhet rakok bele.

2013. aug. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Itt van a megoldás:zsír!!Tudom furán hangzik de igaz.Az emberi szervezetnek szüksége van rá még a méregtelenítésben is.És a legjobb a természetes állati eredetű.Én például imádom a töpörtyűt kedden eszem és szerdán már a wc-n ülök de úgy hogy érzem ez kipucolt belül :-).De a szalonna is egész jó.Örülök hogy segíthettem.:-)
2013. aug. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
20%
Érdekes megállapítás. Levezethetnéd a gondolatmeneted. Akkora a csaj hogy ha nincsen küszöb átszalad az ajtó alatt, ehhez képest kb 50 gramm zsírt bevisz, mindet állati forrásból. A zsír ráadásul a székrekedést segíti elő. Pont hogy ezt nehéz rosttal ellensúlyozni.
2013. aug. 13. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van sokszor székrekedésem, pedig változatosan táplálkozom, fogyasztok sok folyadékot, rendszeresen sportolok. Utóbbi időben felszaladt pár kiló, gondoltam kipróbálom az almaecet kúrát. Két hete iszom reggel, délben este egy evőkanállal egy pohár vízbe keverve. Azóta, láss csodát semmi probléma, rendszeresen van székletem, nem szenvedek napokig. Próbáld ki, hátha neked is segít! :)
2013. aug. 13. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Sör+tej+dinnye!És elszállnak az eféle gondjaid! :-D
2013. aug. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
talán mert te ezt elégnek gondolod, a szervezeted nem, ezért szépen lelassította az anyagcseréd, hogy minél többet el tudjon raktározni a kevésből, amit kap.
2013. aug. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%
Kevés az anyag,ami bemegy.Gyümölcsből legalább napi fél kiló kellene,magasabb víz tartalmú.Egyél szőlőt,dinnyét és menni fog.
2013. aug. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Mikortól eszel így? Csak mert amikor átáll valaki egy rostdúsabb táplálkozásra, akkor egy ideig szorulása lehet. De csak 1-2 hétig, aztán megszokja a bélrendszered.
2013. aug. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!