Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Segítség, hogyan fogyjak le...

Segítség, hogyan fogyjak le év végéig 10kg-ot legalább?

Figyelt kérdés

16 leszek jövőre, kb 170cm , és 80kg-os lány vagyok(20 kg felesleggel)

szeretnék legalább Újévig lefogyni 10 kg-ot, legkésőbb jövő nyárra


Eddig:

-használom a kalóriaszámlálót, de az ugye nagyjából nem sokat ér

-heti 5x 45 percet tesizem intenzíven a suliban

-otthon rendszeresen végzek gyakorlatokat, de szerintem ezek inkább erősítenek(hasprés(mert felülés nem igazán megy..), guggolás, fekvőtámasz, kitörés..)

-futásra nincsen időm, és helyileg sem olyan helyen lakom

-kondira nincsen pénzem, sem időm

-próbálok sok vizet és cukor és citrommentes gyógyteát inni

-a napi kakaóról, csokiról le tudok mondani, de mivel kistestvéreim is vannak. így ezen a téren nagy a kísértés és más ételt sem tudunk nekem főzni


Kérdés:

-tudnátok olyan módszereket vagy oldalakat ajánlani, amivel szénhidrátszegény diétát tudnék összeállítani?

-tudnátok ehhez otthon elvégezhető mozgást, mozgást tartalmazó videót javasolni?

-ha tudtok, saját tapasztalatot is mondanátok?


Előre is köszönöm a segítséget!!!



2013. okt. 26. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Irigyellek, én meg hízni szeretnék, de eléggé nehezen megy (171cm-64kg F )


A fogyáshoz tudom ajánlani az L-carnitine-t, biotech vagy scitec-ben beszerezhető, vagy a fészbúkon a shop.builder oldalon-sőt ott még tanácsokat is fogsz kapni.

2013. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hallottál a paleolit diétáról? Nézz utána a neten! Tapasztalatból mondom, hogy nagyon jó. :)
2013. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm:)
2013. okt. 27. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!