Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok, lány,151...

12 éves vagyok, lány,151 cm,55 kiló. Hogyan fogyjak le legalább 10 kilogrammot?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 18:08
 1/10 anonim válasza:

Normális vagy?12 éves vagy a szervezeted fejlődésben van és te tönkre akarod tenni magad mindenféle fogyókúrával?

Miből gondolod hogy nem vagy csinos?És egy 12 éves kislány miért akar még bájologni?Legyél csak nyugodtan olyan mint a korodbeli kislányok és fogadd el magad.

2011. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
túlsúlyosan?
2011. dec. 4. 18:53
 3/10 anonim ***** válasza:
sporttal
2011. dec. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
én is hasonló helyzetben vagyok. már lassan 1éve pont ezért reggelente lejárok futni és félelmetes hogy mennyit fogytam. 14 évesen 60 kg voltam most meg nemegész 50...
2011. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

utolsó: mennyit futsz reggelente?:)

2011. dec. 4. 18:58
 6/10 anonim ***** válasza:

fogd vissza az étkezéseidet.

fehér lisztet, cukrot 100%-ban hagyd el. szénhidrátnak zabot, teljes kiőrlésű és rozskenyeret egyél. meg ami a zöldségekben, gyümölcsökben van.

húst egyél bőven, napi 5-ször, zöldségekkel. és ha eddig sokat ettél, hát most KEVESEBBET!

plusz a mozgás, minél többször, minél keményebben.

2011. dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
oké, köszi :)
2011. dec. 4. 19:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, azért abba, hogy mit eszel, a szüleidnek is van beleszólása. Kíváncsi lennék, anyukád mit szólna, ha odaállnál elé, hogy a neten azt írták neked, került a fehér lisztet, ezért soha többet nem eszed meg, amit főz. :)

Nem értek egyet azzal sem, aki azt írta, hogy fogadd el magad. Ez nemcsak esztétikai probléma, hanem az elhízás már 12 évesen is veszélyezteti az egészségedet. Természetesen abban igaza van a válaszolónak, hogy az ész nélküli koplalás ugyanígy veszélyeztetni.

Ha valóban szeretnél változtatni, 3 dolgot kell tenned, ebben a sorrendben:

1. elmentek a szüleiddel a háziorvoshoz, és kivizsgáltatjátok, nem betegség miatt híztál-e meg (amíg nem gyógyítanak meg, csak tovább hízol)

2. a háziorvostól elkéritek a legközelebbi dietetikus (táplálkozási szakember) nevét, aki elmondja neked és a szüleidnek, miből mennyit ehetsz - ez nagyon fontos, mert a szüleid vásárolnak, ők főznek. Az kevés, hogy nem eszel (fehér) lisztet és cukros dolgokat - nemcsak ezektől lehet elhízni.

3. elkezdesz intenzíven mozogni

2011. dec. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
elmondja hogy nem akárki, hanem az Aczél írta neki, és ha a szüleinek nem tetszik, akkor felhívnak, és beszélek velük, hogy nincs joguk egy Magyar fiatalt direkt, előre megfontoltan tudatlan módon a cukorbetegség és a gyengeség útjára vinni, csak mert ők a saját egészségüket esetleg nem tartják sokra. ennyi, és ezután nincs miről beszélni. tény, hogy a finomított dolgok nem embernek valók, kerülje el a gyerek! kezdetben ennyi.
2011. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2011. dec. 5. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!