Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Knusperli Crunchy müzliről...

Knusperli Crunchy müzliről vélemény?

Figyelt kérdés
1090Ft, elég drága, ma vettem a joghurtos-málnásból. Valaki, aki próbálta, finom?

#müzli #knusperli
2013. nov. 3. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Az élelmiszeripar célja az anyagi haszonszerzés. A legócskább hulladék szemetet is eladnák neked bármilyen drágán, persze mindig figyelik a kereslet/kínálat állását. Amíg kifizeted a hús árát filléres szemétre, addig nekik sikerük lesz, Te pedig hiánybetegségekkel, gluténmérgezéssel fogsz szenvedni, tehát valószínűleg még a betegségipart (pl. gyógyszeripart) is támogatni fogod. Konkrétan legyengíted magad, és erősíted a parazitákat, csupán ennyit takar valójában a müzli :)

Apróság, nem?

2013. nov. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Milyen célból vetted? Ha finomságnak, akkor biztosan meg fog felelni.


Ha azért, mert azt gondolod egészséges, akkor felejtsd el.


ÖSSZETEVŐK! Ez az elsődleges, amit egy termék megvásárlásakor figyelni kell. Nem azt, hogy az elejére milyen fitness, meg egészséges, meg diet meg egyebek vannak írva. Mert ezek általában hazugságok csak és az összetevőkből kiderül, hogy tele van cukorral, meg búzával stb...

2013. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
"ÁLLÍTÓLAG" A,B,E vitaminok vannak benne, és 8 gabonaféle van benne. Azért én még bízok abban, hogy nem véletlenül volt ez a legdrágább. Amúgy kevés szénhidrátot tartalmaz. Cukor alig, telített zsír szintén alig. Kalória 30grammban 126.
2013. nov. 3. 13:43
 4/10 anonim ***** válasza:

egy kevés vitamin, és 8 gabona (mindegyik értéktelen, külön-külön és egyesével is) tökéletesen felesleges.


Nem tudom miben bízzak.. bízzak abban, hogy én is el tudok majd adni valamit drágán? Vagy miben érné meg még nekem bízni.. Engem a saját sikerem érdekel az életben, de például egy müzli termék eladását és anyagi hasznot nem éreznék sikernek (nyilván a pénz jól jönne, hogyne).


Azért történnek könnyen rossz dolgok a világben, mert sikerült elérni a Te állapotodat, Kérdező. Még hinni is akarsz benne, hogy volt értelme a vásárlásodnak, holott.. csak egy drága édességet vettél, pedig ennyi pénzből akár még valami lowcarb gluténmentes édesség is kiférne. Müzliféle is, ha házilag pirítasz olajos magvakat, szerintem.

2013. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*külön-külön, és együtt véve is.
2013. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"teljes kiőrlésű zabpehely (42%), teljes kiőrlésű búzapehely (16,5%), szárított datolyadarabkák (9%), teljes kiőrlésű búza (4,5%), oligofruktóz, kukorica, napraforgómag, rizsliszt, édesítőszer: maltit szirup, kakaópor, hidrogénezett növényi olaj, édesítőszer: isomalt, inulin búzaliszt, étkezési só, kukoricakeményítő, árpa-és búza-malátaliszt, természetes aromák. "


Valami ilyesmiről van szó, tehát sima édesség, mint írtam. Semmiben sem jobb, mint egy kakaós kuglóf, ilyen tudattal érdemes fogyasztani.

2013. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaja, hidrogénezett zsír ráadásul. Ennyi pénzért.


Olvass csak utána. Legalább olyat vegyél, amiből nem sajnálták a növényi olajat.

2013. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hmm, tolnék kókuszzsíron pirított diót, mandulát, mogyorót.. kókusztejszínnel, mézzel szerintem :D


Ha valaki szeretne nekem házhoz hozni ilyet, az azért.. szóljon, nem mondanék rá nemet. Cserébe.. passz.


Tápi

2013. nov. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kisgm válasza:

Az összes eddigi válaszoló sznob.

Talán az előttem lévő a legkevésbé.


Legalább mikor esztek, akkor ne legyetek ilyen begyöpösödöttek. Bármit vesztek a boltban mindig megnézitek, hogy milyen egészséges? Lazítsatok, próbáljátok meg úgy enni, hogy nem csak az jár a fejetekben, hogy "Jaj most több kalóriát ettem a kelleténél, így most vacsira csak egy levél salátát ehetek!"


Amúgy csak, hogy válaszoljak a kérdésre is ez az eddigi legfinomabb müzli, amit ettem, bár a meggyes ízesítésűt ki nem állhatom.

2016. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nikii2019 válasza:

Nemrég próbáltam ki.

Imádtam.

Nem bántam meg.

2019. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!