Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szénhidrátszegény diétások!...

Szénhidrátszegény diétások! Mi ettetek ma? Mennyi kcal?

Figyelt kérdés

2013. nov. 8. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:

libazsír - máj, zöldség.

Halkonzerv, zöldség.


Valami lesz még vacsira.. kalóriát nem tudom, a zsír miatt relatíve sok.

2013. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem működött a kalóriabázis, én pedig nem számolgatom.

Nagy általánosságban törekszem a mérsékelt szénhidrátbevitelre, ma annyira nem.


Reggel hagymás rántotta volt kókuszzsírban sütve, nyers zöldségekkel, majd kókuszmüzli.

Ebédre kelkáposztafőzeléket ettem pici magkenyérrel, uzsonnára szintúgy, de egy tükörtojással.

Most pedig betoltam egy répatortát csokiszósszal, mert csak. De az ilyenben sosincs olyan eszement sok szénhidrát, mintha pl. nekiesnék pár körtének :D Ja, délben volt még 3 deka banán is kakaóval.

Tegnap brutálisan csokis napom volt s még nem csengett le. Ha holnap is folytatódik, beiktatok pár majdnem ketogén napot, az jó rá ;)


Hmmmm... Szerintem kalóriában a szokásos kereteken belül vagyok, valahol 2000 kalória alatt. Azzal már elégedett szoktam lenni, bár most már elég lassan fogyok vele, főleg, ha nem is mozgok. De nálam ez, ha figyelek a táplálkozásomra. Amúgy lenne vagy 3 ezer. Azt is baromi egyszerű megenni. Az olajos mag és zsír alapú táplálkozás már csak ilyen :D


Persze fogok ma még enni, de szénhidrátot inkább csak kis nyers zöldség formájában.

2013. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szerintem már az is jó, ha az ember elfelejti a málnaszörpöt (cukros üdítőt) és túrós batyut (sütiket) (és csokit, édességet).

Reggeli tipp, akár minden napra: 1 palack Danone Kaukázusi kefir plusz 3 db Korpovit keksz.

Tízórai: ha még megmaradt egy fél kefir: iszogatni, esetleg hozzá egy alma.

Kínai büféből: üres főtt rizs, szerzetesek eledele. Inni: sok ásványvíz vagy csapvíz. (Reggel is inni. Mindig inni!)

Vacsora: két marék fagyasztott zöldséget megpárolsz (akár só nélkül). vagy egy narancs (is).

vagy egy pomelo fele vagy egy grapefruit.

Lényeg, hogy inkább egyél meg egy szelet pizzát délben, mint sütit, üdítőt, csokit, édességet.

És ha rá van írva egy joghurtra, hogy 0% benne a zsír, az még vigyázz, mert tele van cukorral!

2013. nov. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet megalkuvó utakat is választani.. sokféleképpen lehet fogyni, nem arról van szó hogy csak egy út létezik..


De ha az ember hosszú távon is meg szeretné őrizni a fogyást, jó minőségben szeretne fogyni, az egészségét nem károsítva, szép eredményt elérve..


..itt már szűkül a járható utak száma. Ezért van olyan, aki látszólag leszól minden 'módszert' és csak a saját véleményét tartja jónak. Mert megvizsgálva a különböző módszereket bizonyára találhatunk olyan problémákat, amik idővel úgyis gondot okoznak, és nem lesz tartós, sikeres eredmény.. Tehát lesz aki le fogja szólni a módszert. Nem beképzeltségből, rossz indulatból, egoizmusból, hanem mert jót akar, és előre látja a hibákat.


Én látom a hibákat a zsírszegény joghurtokban, nyilván ha segíteni akarok akkor megjegyzem ezt. Nem azért mert lehetetlen lefogyni úgy, hogy joghurtot eszünk, csak én már tudom, hogy nem éri meg. Lehet, egyéni döntés amit sem én sem más nem bírálhat felül, de a jobbító szándékú megjegyzést ilyen esetben meg lehet hallgatni..


És ilyen megjegyzések lennének a rizsevésre is (ami biztosan nem ördögtől való, mégsem fogom/fogják sokan fogyózás alatt ajánlani) ésatöbbi :)


És nem azért mert szektásan gondolkodik sok ember, sok válaszoló.. egyszerűen előre gondolkodnak, és jót akarnak.

2013. nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Reggeli 2 pár virsli, ebéd üres húsleves, csirkepörkölt köret nélkül savanyúsággal, uzsonna update1-es csoki puding, vacsora csirkepörkölt köret nélkül savanyúval. Kalóriát nem számolok, száműztem a tésztát, kenyeret, cukrot, rizst, krumplit. Esetleg teljes kiőrlésű dolgok, xilittel vagy eritritollal készített édességek (amiket saját magam csinálok) (Szoó Juditos lisztek).

2013. nov. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ki a fene emlékszik, hogy mit evett 8-án? D

Ma: (mint minden reggel) Kolláth-reggeli

Ebédre sült lazac krumplisalátával. A kcal nem szoktam számolgatni, annyit eszem, amennyi jól esik.

2013. nov. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!