Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Jó étrend? Mozgás megvan )

Trafó Lászlo kérdése:

Jó étrend? Mozgás megvan )

Figyelt kérdés

reggeli turó

tízórai egy alma

délben szintén fehérje,csirke vagy hal..

ebéd után kicsivel futás 6,5km

futás után közvetlen súlyzós edzés

minden nap futok,de 7 napból csak 5 napot edzek súlyzóval,

hétfő has és mell

kedd has váll

szerda has bicepsz tricepsz

csütörtök has és hát

péntek has és láb izmok..

edzés után fehérje 30g (Biotech)

és ha még éhes vagyok 6 után turót eszek,meg egy almát.

Szerintetek megfelelő az étrend,maradék zsírt akarom lefaragni magamról 7kg kb


2013. nov. 13. 23:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk igazából nem a fogyásodat befolyásolja. Legyen, 40 percet ha vársz akkor oké, ha mennek szabályosan a gyakorlatok.


Estére jó a zsírszegény túró, igen.:)

2013. nov. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Egy kicsit durván nyomtam:) napi 6,5km hétvégenként még több becsúszott,és persze futás után ment a súlyzós edzés,de kimerültem totál.....2 hét alatt lement durván 5kg ami gondolom víz és izom,kevés zsír...szédülés hányinger stb...úgy kiéheztettem a szervezetet hogy nem tudok azóta jól lakni:D majd karácsnyokor be lesz pótolva:) mindenkinek kösz a jó tanácsokat.
2013. nov. 25. 01:41
 13/15 anonim ***** válasza:

Keményen tolod, akkor keményen kell enni. Több hús, zsír.. Muszáj. Vagyis nem muszáj, de így megoldható :)


Egyébként gratula a kemény munkához. Ch-szegényben nem szabad elfelejteni a kihagyott szénhidrát pótlását, és nem feltétlen fehérjével ám, hanem zsiradékkal.

2013. nov. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Első: a túró nem emeli az inzulinszintet, hogy írhatsz ekkora marhaságot? 3,8 g van 10 dkg túróban, viszont sok-sok fehérje.
2013. nov. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Első: a túró nem emeli az inzulinszintet, hogy írhatsz ekkora marhaságot?"


Mégis miért írnék marhaságot? Szerinted képes lennél elképzelni azt, hogy voltaképp mennyire elegem van az ilyen tudatlan emberekből mint te? Mégis mikor mérted utoljára a túró inzulinszintre gyakorolt hatását?


Persze hogy emeli, ez a tej lényege, most mégis hány millió évet tagadnál ki az emlős állatok evolúciójából, ami az anyatej alapvető hatásáig és összetételéig vezetett?


"3,8 g van 10 dkg túróban, viszont sok-sok fehérje."


Tudom, 3,8g csillámlámaf@asz van benne, és sok sok fehérje. De a sok sok fehérje olyan fajta fehérje, hogy kiváltsa az inzulincsúcsot. Ha nem váltaná ki, akkor elolvadna a jeti lábnyoma.. akkor nem nőne meg a tehén borjú, te kis ökör.. Ezen gondolkodj el, és mielőtt megcáfolsz, olvass már kicsit utána amiről írsz, mert lehet pont fogalmad sincs arról amiről írsz, csak azt hiszed hogy van. Vagy kérdezz..

2013. nov. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!