Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Segítségre lenne szükségem...

Segítségre lenne szükségem 3-4 kilót szeretnék fogyni! (? )

Figyelt kérdés

nincs pénzem személyi edzőre, szükségem lenne valakire aki pontosan napról napra le tudja írni mit mikor egyek és mit mennyit mozogjak. nagyon megköszönném, egyedül nem sikerült.

na szóval... nem vagyok kövér, alkatilag vékony is. híztam most 6 kilót egy hónap alatt. a fogamzásgátló miatt nem érzek telítettséget így sokat eszem, és egészségtelen dolgokat. nem érzem hogy nagyon nagy probléma lenne átállnom az egészséges ételekre, szeretem azokat is.

19 éves vagyok 165 cm 52 kiló. 48-49 szeretnék lenni. nyilván nem megoldható hogy az általam kijelölt helyeken fogyjak csak. a hasamon, oldalamon és tájékán lettek zsírpárnák, amik nagyon zavarnak. nem kockás hasat szeretnék, csak feszeset és teljesen laposat. a helyzet egyáltalán nem vészes, pár kilóról lenne szó, lehetőleg minél gyorsabban. akármit megeszem és akármit mozgok, ha valaki tudna nekem edzéstervet és heti étrendet írni nagyon megköszönném!

köszönöm, lili



2013. aug. 4. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt szeretném meg kérdezni androidos a telefonod?mert ha igen akkor töltsle egy csomó alkalmazást és nap mint nap csináld meg. Még étrendet is találni fogsz. :)
2013. aug. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 hét alatt sikerülni fog. nem ebben az egy hétben -5kg lett az eredményem :)
2013. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!