Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Majdnem 2 hónappal ezelőtt...

Majdnem 2 hónappal ezelőtt elkezdtem diétázni, pontosabban helyesen táplálkozni, hogyan lehetséges a következő?

Figyelt kérdés
Szombatonként szoktam ráálni a mérlegre,h lássam a változást,viszont tegnap este is rááltam kiváncsiságból,meg ma reggel is és az este pontosan 1 kg-mal voltam több,mint most reggel. Hogyan lehetséges ez? Persze tudom,h más az esti és a reggeli,de ennyivel? És mindig a reggeli súlyt kell figyelembe venni?
2013. dec. 7. 10:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Igen mindig a reggeli súlyt kell figyelembe venni. Ez mekkora baromság, én este 3-4 kilóval vagyok több... De amúgy a kilókat is hülyeség figyelni, csak a tükör számít.
2013. dec. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi a kedves válaszodat és bocsi,h ilyen baromságot mertem kérdezni :D
2013. dec. 7. 10:39
 3/21 anonim ***** válasza:
29%

Nem volt baromság a kérdés, és 1. válaszoló nem is utalt ilyesmire. Szerintem.


Azt nem tudom hogyan lehetséges, este és reggel között csak idő telik el, ha nem használod a mellékhelyiséget.. akkor nem kellene hogy kisebb tömegű legyél reggel.

2013. dec. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Miért nem? A test szerinted este nem használ energiát?
2013. dec. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

És 1-2 kiló energia elrepül a testünkből este?


Most erre szeretnél célozni? :)

2013. dec. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Nem egészen, de ez mellett ott a mérleg ingadozása is, így simán kijön 2 kg is.
2013. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

A mérleg ingadozása? Fél kilót sem tévedhetsz egy normál mérlegen ha te magad olvasod le, egymás után. Digitális mérleg pedig 100g pontossággal kiír egy értéket, mi 1 kilós eltérésről beszélünk.


Energia nem vész el, csak átalakul. Ha éjjel zsírt bontunk, az alvás aerob tevékenységnek számít, miközben a lebontott zsírból keletkező széndioxidot kileheljük, akkor grammokat csökkenhetne a testtömegünk.

2013. dec. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Első vagyok és aki lepontozott az hülye! :D
2013. dec. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit :)
2013. dec. 7. 22:42
 10/21 anonim ***** válasza:
Most én mit mondjak lepontozásra :D
2013. dec. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!