Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Majdnem 2 hónappal ezelőtt...

Majdnem 2 hónappal ezelőtt elkezdtem diétázni, pontosabban helyesen táplálkozni, hogyan lehetséges a következő?

Figyelt kérdés
Szombatonként szoktam ráálni a mérlegre,h lássam a változást,viszont tegnap este is rááltam kiváncsiságból,meg ma reggel is és az este pontosan 1 kg-mal voltam több,mint most reggel. Hogyan lehetséges ez? Persze tudom,h más az esti és a reggeli,de ennyivel? És mindig a reggeli súlyt kell figyelembe venni?
2013. dec. 7. 10:19
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én úgy foglalnám össze, hogy a sima pco-s diéta egy kezdeti lépés az egészségesebb táplálkozás és a gyógyulás felé. Így valamennyi előnnyel járhat, pl. a fogyással.


A paleo táplálkozás viszont következetesebben kerüli a keményítő fogyasztást, figyelembe veszi a glutén és lektinek szerepét a humán megbetegedésekben így ezek fogyasztását is csökkenti (glutént kizárja), a tejfehérjékhez hasonlóan. Így jóval több gyulladásos típusú krónikus betegség megelőzésében vagy kezelésében hatásos, mint mondjuk a sima pcos diéta.

2013. dec. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!