Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Majdnem 2 hónappal ezelőtt...

Majdnem 2 hónappal ezelőtt elkezdtem diétázni, pontosabban helyesen táplálkozni, hogyan lehetséges a következő?

Figyelt kérdés
Szombatonként szoktam ráálni a mérlegre,h lássam a változást,viszont tegnap este is rááltam kiváncsiságból,meg ma reggel is és az este pontosan 1 kg-mal voltam több,mint most reggel. Hogyan lehetséges ez? Persze tudom,h más az esti és a reggeli,de ennyivel? És mindig a reggeli súlyt kell figyelembe venni?
2013. dec. 7. 10:19
1 2 3
 11/21 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Úgy kíváncsiságból kérdezem: mit jelent a kérdező szerint a "helyes táplálkozás"?
2013. dec. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Teljesen kivontam a cukrot,fehérlisztet az étrendemből,naponta 5x eszem keveset,azt,amit akkor éppen szabad.
2013. dec. 8. 13:03
 13/21 A kérdező kommentje:
+ még napi 2-3 l folyadék,ami elengedhetetlen.
2013. dec. 8. 13:10
 14/21 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Mindent szabad mindig enni (Húst, zsírt, zöldséget, gyünölcsöt). Gondolom eszed a kis teljes kiörlésű kenyereket a 0,1% zsírtartalmú édesítőszeres joghurtkákkal.


Keress rá miért rossz ez.

2013. dec. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Neked tán elgurult a gyógyszered? :D Tudod,vagy normálisan,vagy sehogy. Sehol sem irja,h köteles vagy válaszolni. Ha pedig olyan okosnak érzed magad akk légyszi oszd meg tudásodat.
2013. dec. 9. 20:08
 16/21 A kérdező kommentje:
Amúgy korpás kenyeret eszem,minimálisat és natúr joghurtot iszom,nem napi szinten. De ha udsz jobbat,akk várom válaszod,persze csak,ha méltónak érzel erre.
2013. dec. 9. 20:15
 17/21 A kérdező kommentje:

Cáfolj rá légszi,ha gondolod,követni foglak :D

[link]

2013. dec. 9. 20:17
 18/21 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Az a baj ezekkel a leírásokkal, hogy teljesen zsírellenes. Szegény zsírt felelőssé tették minden rosszért, ami valaha is történt az emberiséggel.


A lényeg, hogy paleóval lefogynál és a pcosz-ed is elmúlna, legalábbis tünetmentes lenne és nem kéne gyógyszert szedni rá.


Jó egészséget kívánok!

2013. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Miközödtőle jobban ért hozzá.


A pco-s kamu divat webszájt és a táplálkozási tanácsai pont annyira hatásos mint a nyugati orvostudomány vagy a dietetika.. Egy nagy zsákutca az egész, amatőr, középszerű, sőt inkább már primitív.

2013. dec. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Viszont nekem evvel sikerült fogynom már 6 kg-ot,ami a másodlagos cél az esetemben. A paleonak ugye az a lényege,h se tejtermék,se liszt,se cukor,jól tudom? Összefoglalnád nekem röviden? Mikben különbözik a PCOS étrendtől még? A cukrot teljesen elhagytam,semmibe nem teszek és nem eszem édességet.
2013. dec. 10. 09:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!