Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Most határoztam el, hogy...

Most határoztam el, hogy KARÁCSONY a legjobb alkalom, hogy visszafogjam magam, és megelőzve az Új évi ígéretet, lefogyok 10 kilót. Mit gondoltok menni fog?

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem egészséges ekkorát fogyni ilyen rövid idő alatt.

Az egy dolog hogy összejön, de marhaság.

2013. dec. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez csak a kezdeti dátum, persze hogy nem 2 hét alatt, pár hónap 2-3 biztos elég.
2013. dec. 21. 16:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem írta, hogy mennyi idő alatt akarja lefogyni azt a 10 kilót, csak azt, hogy már karácsonykor elkezdi, nem vár új évig.

Menni fog, HA jól csinálod, 3-4 hónap alatt.

2013. dec. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én hiszek benned.:P
2013. dec. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Remek ötlet! Karácsonykor sokféle kaja közül válogathatsz, válaszd mindig a legegészségesebbet :)
2013. dec. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kell visszafognod magad.. ha húst eszel, zsíros ételeket akkor úgy fogyhatsz, hogy jóllaksz. Hol a visszafogás vagy a nagy akaraterő?


Ja, nem eszel lisztes kaját, tésztát. Rémes.

2013. dec. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó nagy h.ülyeség szerintem.

Nem akkor kell elkezdeni, amikor a legfinomabb ételek és az azokat jó étvággyal elfogyasztó rokonok, barátok veszik körül az embert.

Életmódváltással le lehet fogyni és akkor egy ilyen ünnepen nyugodtan lehet enni.

Mert egy évben van kb. 30 ilyen nap (karácsony, húsvét, szülinapok, névnapok, esküvők, nyaralás, stb.), ez kb. 10%-a az évnek, de nem ez a 10% határozza meg, hogy hogyan nézel ki, hanem az 90%, amikor egészségesen étkezel és sportolsz.

2013. dec. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én is pont ezt csinálom! :)

Fantasztikus érzés volt, hogy az egész család 3 napon keresztül folyamatosan kajált, én meg elvoltam 800 kalóriával naponta. Néha kicsit nehéz volt, de megérte, 3 kg-ot fogytam. :) Remélem neked is sikerült!

2013. dec. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

800 kcal naponta.


Most tisztelnek az afrikai gyerekek.

2013. dec. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!