Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » A hús+zöldségek jellegű...

A hús+zöldségek jellegű diétáknál mindegy mi a zöldség?

Figyelt kérdés
Mert olvastam hogy pl a kukoricában, répában, borsóban, paradicsomban sok a CH, meg hogy a hüvelyesek se olyan jók (azt nem tudom miért). Ti mit esztek? Mindent?
2014. jan. 8. 18:47
 1/2 dr filippo ongaro ***** válasza:
A hús és zöldség jellegű evés nem diéta! Csak az étkezik így aki nem ért és nem tud étrendet összeállítani.
2014. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én elővettem egy tápérték táblát és megnéztem, mi a kimagaslóan durva CH értékű. Na azt ne egyél. Pl kukoricát ne:)

Brokkoli, karfiol, kínai kel, fejessali, jégsali, kígyóubi ilyesmi szerintem tökéletes. Emellett én eszek néha padlizsánt és cukkinit is, minden nélkül, grillezve. Zöldpaprikát, néha paradicsomot, sárgarépát, zellert, fehérrépát...

2014. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!