Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mit főzzek a páromnak?

Mit főzzek a páromnak?

Figyelt kérdés
A párom mostanában eléggé pocakos lett, de nem hajlandó lemondani a krumpliról, rizsről, nagyon sok fehér kenyeret eszik, imádja a süteményeket. Hiába próbálom rávenni, hogy köretnek egyen zöldséget, nem sikerül. Ti hogyan csökkentenétek a szénhidrátot titokban? Milyen köreteket ajánlotok, amit meg is enne? Próbáltam tepsis krumpli helyett pl. tepsis répát, de meg sem hajlandó kóstolni, ha valami más, mint amit megszokott. Ezért kellene titokban. Pl. palacsintát is próbáltam teljes kiőrlésű lisztből sütni, az viszont a bénaságom miatt szétmállott, lehetetlen volt megfordítani.
2014. jan. 15. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindegy, a tk lisztes palacsinta egy lepkeszárnycsapásnyival sem jobb mint a fehérlisztes.


Milyen férfi a párod, hogy engedi elpocakosodni magát?


Fel kellene hívni a figyelmét rá, meglátásom szerint számonkérő és kritikus hangvételben, hogy mégis mi a f.a@szt csinál, hogy eltunyul.


Merthogy ha te normális ételt (nagyon tetszett a sült répás ötleted, én imádom és csókos-hálás lennék érte, ha valaki nekem sütne répát, zöldségeket) teszel elé, akkor finnyás kis pun.ci ha nem akarja megenni..


Bocs.


Tápi.

2014. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Egyébként ez a mai magyar valóság. A vicces csak az, hogy még nem is érdekli a többséget a történet, egyáltalán.
2014. jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként engem nem a kinézete zavar, mert alapvetően a mackós pasikat szeretem, hanem félek, hogy valami betegség kialakul, szokott fájni a mellkasa, hasa és szerintem ettől.
2014. jan. 15. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Vezető halálok Magyarországon a szív-érrendszeri megbetegedés, a rák..


Jah, van mitől félni (nem vagyok félelempárti, de ha valaki késel akkor megesik hogy megvágják. ha valaki elhízik, van hogy infarktust kap, nem egy meglepő vagy váratlan dolog)

2014. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fozz jobban!! A tepsis répáról, és a teljeskiorlésu lisztbol készult palacsintából ítélve volna mit tanúlnod ízlés terén. Ne haragudj kérlek csak oszíte vagyok, mert segíteni szeretnék. Probáld meg az ízket harmóniába hozni,tanúld meg mi mihez illik. Légy kreatív, improvizálj néha, igaz sokszor nagyon kaki ételek készulnek, de így tanúlhatatsz igazán. Nézz fozos musorokat! Ha egy jó ételt melegen elé raksz annak isteni illata van, és megfogja kostólni. Ha van lehetoséged kostólj meg mások által készítet ételeket. Néhány ember kulonos ízeket tudd kreálni. Engem a 20 éves barátom inspirált. De a legfontosabb szeretettel fozz! Az érzodik egy ételben ha energiát fektetek bele, és szeretettel készíteték.
2014. jan. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!