Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek a Páromnak szülinap...

Mit főzzek a Páromnak szülinapjára?

Figyelt kérdés
Az ajándék már megvan, segítsetek, valami egyszerű recepttel! Egy vacsorát szeretnék összedobni neki! ( főleg a csirkét szeretjük, de jöhetnek más ötletek is!)
2011. júl. 10. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
most, vagy később ??:))
2011. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

csinálhatsz valamilyen töltött csirkét, vagy ha szeretitek a gyümölcsös husit, akkor almával töltött csirkecombot valamilyen körettel.

Itt van még néhány csirkés recept:D

[link]

2011. júl. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Csinálj neki hústortát :)

Én imádom sokszor csináljuk itthon ..

[link]

2011. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyümölcsös húsos dolog ha bejön:

Jénai edény aljára kis olaj, majd hagymakarikák, krumplikarika (nyersen, rétegenként fűszerezve: só, bors, p.paprika, vegeta). A krumpli tetejére gyümölcs (ami van otthon, mi már próbáltuk meggy befőttel (nagyon finom, csak túlédesíti ha sok megy rá), banánnal, almával. Aztán rá a vegetával megkent, megdörzsölt csirkecomb, de lehet mell is. Erre mehet még gyümölcs, ha gondolod. A tetejére egy nagy pohár tejfölben elkevert reszelt sajt kerül. Ezt alufóliával letakarva puhára sütöd, majd kicsit még pirítod a tetejét.

Vagy mivel most meleg van: natúr joghurtos öntet (joghurt, só, kis bors), jégsaláta, kukorica, z.borsó, répa, főtt tojás, krumpli, bármi amit el tudsz bele képzelni, sült hús. Ha a natúr joghurttal nem tetszik, akkor akár tartárba is mehet mindez. Aki akar eszik hozzá kenyeret, de ha sokféle zöldséget beleraksz a hús mellett magában is elegendő. Mivel hidegen a legjobb, így ebben a nagy melegben kiváló étel.

Jó étvágyat! Boldog szülinapot a Párodnak!

2011. júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én, ha már ünnepi a "Csülök Pékné" módra finomságot sütném neki (és magamnak...:)

csülök, apró krumpli, apró hagyma, sok fokhagyma és isteni finom!!

2011. júl. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezek nagyon jó ötletek:)
2011. júl. 10. 21:08
 7/8 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Mit készítettél, vagy fogsz készíteni?

2011. júl. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ma fogom elkészíteni a menüt: A nosalty-hu-n találtam egy csuda csirkés receptet: [link]


Hozzá apró krumplit (kis hagymával, paradicsommal, vegetával) sütöm a sütőben, valamint egy könnyű salátát csinálok még (ezt nem döntöttem el, de valami majonézes lesz:) )

Köszönöm a tippeket!

2011. júl. 12. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!