Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit fözzek a páromnak?

Mit fözzek a páromnak?

Figyelt kérdés

Lehet bonyolult is csak ne túl drága! Segítsetek légyszi!

19/L


2011. jan. 9. 18:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeret? Pörköltet nokedlival?Vagy a leveseket? Én ma sült csirkecombot főztem ananászmártással, és sült krumplival. Tegnap velős párnácskák voltak/www.serpenyo.hu/, és nagyon ízlett mind a kettő neki.
2011. jan. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Paradicsomos spagetti, 1 f. hagymát, 2 g. fokhagymát megpiritasz, felöntöd egy darabolt pari konzervel, só, bors, bazsalikom, oregánó addig főzd mig rotyogni kezd és melegen keverd hozzá a kifött tésztát jó sok reszelt sajtal tálald.
2011. jan. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Az a baj, hogy minden nap főzök neki és most valami nagyon újjat szeretnék!

2011. jan. 9. 18:28
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Rántott sajt 2 főre: Veszel 2 camembertet.Elfelezed öket majd azt is félbe ha kör alaku akkor kapsz 4-4 cikket.

Liszt,tojás,zsemlemorzsába beleforgatod,aztán mégegyszer mindegyikbe,ügyelj rá h mindenhol legyen panir,ne látszodjon ki a sajt és a végén kicsit nyomkodd rá a kezeddel.Forró olaba tedd bele és forditsd meg fél,egy perc mulva,kb.2 perc alatt kész.(Ha nem elég piros még egyszer megfordithatod de ne villval mert kiszurod.)

Csinálj hozzás krumplipürét vagy hasábot.

Majonézes kukoricasalival tálald.1 konzerv kukorica 1 tejföl,2-3ek majonéz.kevés só,bors.1 kis fej lilhagyma.

Összekeversz mindent és beleöntöd a kukoricát(amiről elözzöleg leöntötted a levét.)A köretet csináld meg elöször mert a sajtnak kevés idő kell,esetleg elöbb bepanirozod aztán kisütöd a krumlit és utána a sajtot ha kicsit érdekesebbet akarsz akkor rántott camembert,sült krumplival és veszel áfonyadzsemet,iszonyat finom.

azért ezt irtam mert nagyon finom és könnyen,gyorsan megvan.A Lidl-be szoktam venni camembertet és csak 220ft/db,van ott hasáb is 300 alatt ami nagyon finom.Ja arrol nem is beszélve h az laj is ott a legolcsobb:)

2011. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ma tyúkhúslevest főztem. Nem egy extra kaja, de mivel életemben először csináltam, azt hiszem, különlegesnek számít :D

És 1000 Ft alatt volt a bekerülési költsége, eddig négy tányérral ettünk, és még a fele sem fogyott el :D

2011. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Csinálhatnál neki tejszines gombás csirkemellet is.

Veszel fél kg.csirkemellet egy konzerv gombát egy doboz fözötejszint.2 közepes fej hagymát olajon megfonnyasztasz rádobod az aprora(1-2cm)vágott csirkemelletmegvárod mig kifehéredik,utána ráöntöd a gombát(leve nélkül)sózod borsozod és felöntöd annyi vizzel h épp ellepje.Kb fél ora alatt kész,ha egy kanállal megnézel egy mellet könnyü szétvágni,ekkor beleöntöd a tejszint,kicsit összemelegted vele,beleszorsz petrezselyemzöldet(nem fontos)majd 1-2 ek.lisztel megszorod,majd jól összekevered.Utánaizesited,soval borsal és nokedlival vagy télsztával tálalod,isteni mellé a káposztasali,de bármi megy hozzá.Künnyű,nem drága és nagyon finom.

2011. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Ezeket szoktam főzni: Túróstészta, fasíst, rántott hús, rántott sajt, paprikás krumpli, krumplistészta, borsópörkölt, krumplifőzeték, gulyásleves, pörkölt, milánói makaróni, rakott krumpli, töltött csirkecomb, borsó leves!

Valami mást mondjatok légyszi!

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2011. jan. 9. 18:37
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
nézzél körül a www.no-salty.hu-n, vagy a www.mindmegette.hu-n, vagy a www.serpenyo.hu-n.
2011. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Én a brassói aprópecsenyét mondanám, párom imádja. :)))
2011. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Jujj az a baj, hogy brassóit is szoktam csinálni meg pizzát is meg gyrost! :S Kellett nekem konyha tündérnek állni! :D

Köszönöm szépen a vállaszokat!

Segitsetek légyszi!!!!

2011. jan. 9. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!