Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Kulmbacher kenyér milyen...

Kulmbacher kenyér milyen kenyér? Hallott róla valaki?

Figyelt kérdés
Igyekszem a lehető legkevesebb szénhidrátot enni de reggelre eszek mert erő sem árt :) eddig abendbrot kenyeret ettem aminek nagyobb a fehérje tartalma mint a CH de az nagyon drága ráadásul alig lehet valahol kapni. A coopban találtam a kulmbachert de csak az összetevői vannak ráírva abból meg nem túl sokat tudok következtetni. Valaki tudja hogy mi a fene ez és hogy lehet-e enni?
2014. jan. 21. 13:17
 1/3 anonim válasza:
A klumbacher kenyér igen magas magtartalmú kenyérféle. Nem tudom, a coop-ban milyet találtál, azt nem ismerem, de alapesetben 40-45 % oljos magvat tartalmaz. Elsősorban napraforgó magot, lenmagot, szezámmagot. Emelett magas a búzakorpa tartalma is. Ha amiatt kerülöd a szénhidrátot, mert fogyókúrázol, akkor nagyon nem javaslom, mert a kiemelkedő olajosmag-tartalma miatt eléggé hízlal. Ugyanakkor épp emiatt, meg a búzakorpa miatt jótékony élettani hatású, segíti az emésztést. Ha esetleg magas vércukorszint miatt kerülöd a sok szénhidrátot, akkor is ideális. Remélem, tudtam segíteni. Jó étvágyat!
2014. jan. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Magos volt, azt láttam. De nem tudtam hogy túl sok van benne :) köszönöm a segítséget
2014. jan. 26. 15:18
 3/3 anonim válasza:
Nu, megnéztem a coop-ban, sőt, vettem is, úgy van, ahogy gondoltam, nincs új tanácsom, talán érdemes azt betartanod, amit legutóbb írtam. Minden jót!
2014. febr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!