Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Koca típusú gyermeknek valaki...

SzZsD kérdése:

Koca típusú gyermeknek valaki segítene?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 21 éves vagyok ,187 cm magas és 121 kiló. Segitséget szeretnék kérni étrend kialakításban! Ülõ munkát végzek , otthon is csak ülök többnyire a gép elõtt. Sokat eszem, sok cukros kávét iszom. Tegnapi kalóriabevitelem 3450 Kcal. Mozgás 0. Tudom vályoztatni kéne mert ez így semmi jóra nemvezet. Az ideális súlyom 78 Kg. 2008-ban 185 cm magasan 69.5 voltam bár az egy picit vékony volt. 2011-ig tartottam a súlyomat, onnantól kezdtem el hízni. 24 órát dolgozok, hzaérek reggel és nagyon jól esik enni valami finomat. Ezek a "finom" ételek általában hízlalnak is :(


Tudna nekem valaki írni egy diètás étrendet? +egy két diétás praktikát?

Köszönöm!



2014. jan. 20. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2014. jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Van néhány praktika, amit úgy általában érdemes megfogadni, ha hízásra hajlamos vagy és/vagy ülőmunkát végzel.

Kávét/teát csak cukor nélkül igyál. 2-3 hétig szenvedés, utána hozzászoksz. Annyi, hogy jó minőségű kávét érdemes venni, ami nem szimplán keserű, hanem finom kávéíze van.

Könnyen ki lehet számolni, ezzel mennyi cukrot spórolsz, kb. egy teáskanál cukor egy dekagramm.

Ha számolod a kalóriákat, akkor húzz meg egy határt, ami fölé nem mehetsz.

Keress másban örömöt, ne az étkezésben.

És keress más finom ételeket. Jó megoldás átállni a gyümölcsökre. Nekem új kedvencem a licsi, ami azt tudja, hogy kb. 3-4 db-nál többet nem tudok megenni, mert mire egyesével kibontogatom, rájövök hogy nem is vagyok éhes. Viszont nagyon finom íze van :)

Aztán a különféle teákkal is lehet játszani, természetesen cukor nélkül. Egy finom tea jelentősen kevesebb kalóriát tartalmaz, mint egy szelet csoki :)

2014. jan. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
milyen segítség kéne?
2014. jan. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tévedés, hogy csak az lehet finom ami hizlal. Ezt csak a szénhidrátfüggők gondolják így.


Hagyd el a glutént és a tejtermékeket, már ezzel annyira lecsökkented a kalóriabevitelt, hogy nem fogsz tudni napi 3500 kalóriát megenni. Paleo diétázzál, ha úgy tetszik.


Bocs, de nekem az a véleményem, hogy aki itt ilyet kérdez, az igazából nem is akar lefogyni...


Tele van a net ezernyi fogyókúrás jótanáccsal, meg módszerrel meg praktikával, egy tonna fitneszterem hirdeti magát szerte széjjel, nehéz nem beléjük akadni.

2014. jan. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

egyetertek azzal, aki azt irja, hogy te nem is akarsz lefogyni, csak onigazolast keresel, hogy az etelek miatt hiztal el ennyire (bocs, de 120 kilo siman csak kovernek minosul, nem 'teltnek' vagy 'molettnek').


egyszeruen arrol van szo, hogy lusta vagy, mozogni is meg gondolkozni is. meg sem probalsz ellenallni a cukros sutiknek meg a finomsagoknak. neked nem dieta kell, mert egy percig nem tartanad be, neked teljes eletmodvaltas kell. ahhoz pedig nem itt kell segitseget keresni.

2014. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
21 évesen még gyermeknek hívod magad? Nőj fel
2014. jan. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Igy kell elvenni valaki kedvét az egésztől! Gratulálok nektek!!!

Irtam Neked privit! Ha gondolod irj majd! Segitek!

2014. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jaj hagyjál már. Ha ezzel elvettük a kedvét, akkor nem is volt...

Tudja, hogy mennyi kalóriát vitt be előző nap, és tudja az ideális súlyát. Nyilván meg tudta nézni a neten, össze tudta számolni.

Akkor azt is tudnia kell, hogy kb hány kalóriát ehet egy nap. Innentől a recept egyszerű, egyen annyit vagy kevesebbet, amennyit megehet egy nap.


Ha bátorítás kell, akkor meg azt írjátok.

2014. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

kaloriabazis.hu

Nekem sokat segített.

2014. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kezdj el mozogni. A diátára meg már írtak a többiek. 21 évesen a csúcson kéne lenned erőnlétileg. Itt va élet erősen és kb tologatni lehet téged. Én szégyellném magam. Ennyi idősen élversenyző voltam (ja és én is ülőmunkát végzek és szeretek enni is, de ehhez a magassághoz én 80 kiló vagyok).
2014. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!