Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Van aki fogyott a Nocarb...

Van aki fogyott a Nocarb szenhidratmentes teszta segitsegevel?

Figyelt kérdés
Most talaltam az interneten, es gondoltam rendelek is, hogy kiprobaljam,de kivancsi vagyok, hogy van e ertelme, fogyott e valaki ennek a segitsegevel?

#nocarb noodle #szendhidratmentes teszta
2014. febr. 3. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden szénhhidrátszegény táplálkozással lehet fogyni.

Mivel a nocarb noodley ch-szegény, így nem okoz olyan inzulinlöketet, ami az elhízáshoz kell.


Azaz fogyást sem gátolja, de ebbe már az egész életmód szerepet játszik.


Az "ennek segítségével fogyni" kifejezés szerintem erősen túlzó. :)

2014. febr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 VWXYZZS ***** válasza:
Hát kétségkívül beilleszthető egy jó étrendbe, de ha mellette csak túróstáskát meg pacalt eszel akkor fogyni nem fogsz.
2014. febr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom,nem is zabál nem pacalt mellette.Olyanoknak szolt a kerdes akik esetleg kiprobaltak.

Az egy dolog,hogy szenhidratszegeny,de lehet,hogy rohadt hes marad az ember tőle cserebe,es ezert többet eszik masbol.

2014. febr. 3. 13:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Én próbáltam és rendszeresen fogyasztom is.

Hidd el, nem maradsz éhes utána, nagyon eltelít.


Tehát elég hasznos cucc és mivel ch mentes (csak rostot tartalmaz), így hasznos diéta alatt.

2014. febr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha pontos tapasztaltokra vagy kíváncsi, akkor pontosítanád a terméket?


Egyébként szerintem a konjac tésztáról van szó, ez egy pálmaféle rostjából készül. Sok paleós fogyasztja, nem okoz hasmenést.

2014. febr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen,a konjac tesztarol van szo. Van több fele marka is,de az összetetel ugyanaz.

Köszönöm a valaszokat!

2014. febr. 4. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!