Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1 hete fogyózom a kaloriabazis...

1 hete fogyózom a kaloriabazis.hu segítségével.1100 kalóriára álltam. Szerintetek a fogyókúra miatt fáj 4. napja a fejem?

Figyelt kérdés
Eddig alig ittam. Vagy lehet, hogy a napi 2 liter víz miatt? Kezd nagyon gyötrő lenni. különösen ébredéskor.
2013. aug. 26. 21:21
 1/8 anonim válasza:
86%

A kötelező min. kalória egy nap 1200!! Ez alá sosem szabad menni, különben kiéhezteted magad, majd evésirohamod lesz. Pár hétig talán tudod így kínozni magad, de aztán szépen visszaszedsz minden kilót.

Attól függ,h régen mennyit ettél, lehet,h a kevesebb szénhidrát miatt fáj a fejed.

2013. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a fogyókúra miatt. 1100 kcal cudarul kevés. Ennél több kell, már ha az egészséged is fontos, nemcsak a fogyás.
2013. aug. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne fogyókúrázz,hanem legyen rendes szálkásitó étrended!

mellette végezz aerob eddzést.

Sokszor le lett már irva,hogy hogy,csak pár kérdést kell visszaolvasni.

2013. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
1100 nagyon kevés! Minimum 1200 kell, jól írta az első. Nekem a dietetikus azt ajánlotta, a zsírokat fogjam vissza, inkább fehérje és szénhidrátdús ételeket egyek, mellé persze rostot lehet rengeteget, hiszen azt nem lehet emészteni, cserébe örül a bélflóra :D
2013. aug. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

(Érdekesek ezek a dietetikusok, nem csoda, hogy sokan nem szeretik őket... Na mindegy.)


Kérdező, miket eszel? Az 1100 kalória is elég kevés, ahogy a többiek írják, de az is lehet, hogy nem maga a kalóriamennyiség, hanem valaminek a hiánya okozza (fogyózáskor ugyebár még sokkal könnyebb elérni azt, hogy valamiből hiányt szenvedjen a test. van, aki fel se veszi, de lehet, hogy okos a tested és jelez, hogy ne tedd ezt vele)...

2013. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Emelem a kalória mennyiséget. A kaja minősége az megfelelő. Egyébként reggelre ki van száradva a szám, és nagyon rossz ízt érzek. Lehet, hogy méregtelenít a szervezetem?
2013. aug. 27. 06:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Igyál, igyál, igyál!
2013. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én a második hétben vagyok odafent. és nekem is sűrűn fáj a fejem. én úgy gondolom a cukorhiány elvonási tüneteket okoz. majd elmúlik. nem lehet hogy nálad is ez a gond?
2013. aug. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!