Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Érdeklődöm, hogy mi a vélemény...

Érdeklődöm, hogy mi a véleményetek a Lidlben kapható szénhidrátcsökkentett kenyérről? Vagy melyik, ehhez hasonló terméket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2014. febr. 13. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor lehet kapni betárazok belőle rendesen. A felesleg megy a fagyasztóba. Véleményem szerint nagyon-nagyon jó fogyókúrához!
2014. febr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gabbbby válasza:
Szerintem is nagyon jó és finom is, még ami hasonló és teljes kiőrlésű, az a sok magvas bagett, az is nagyon tápláló és jó fogyókúra alatt! Egy félbevágva (ott van rögtön az illúzió, hogy nem 1, hanem 2:))) - és gazdagon megpakolva elég is egy étkezésre. (persze nem bacon-nel, meg majonézzel! :)
2014. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Hulladék, részben síma bl55 liszt, részben tk liszt, és a ch csökkentést elérik olajos magvakkal ami jó lenne, de a kcal, illetve a ch tartalma végett jóval kevesebb ehető belőle mint bármely zöldségből.
2014. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. febr. 17. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtős. Az ízével nincs bajom, de csupa szója, mint a legtöbb ch csökkentett kenyér. Egészségtelen hosszabb távon.
2014. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!