Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 70-80 gramm ch naponta, sok?

70-80 gramm ch naponta, sok?

Figyelt kérdés
Nem minden nap ennyi. Ez a plafon.
2014. febr. 26. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez rendben van!
2014. febr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mihez sok és milyen Ch?
2014. febr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Na ezt én múltkor jól megtanultam.. miután nem tudtam értelmes dolgot nyögni arra hogy mik a szénhidrátok..


'polihidroxi aldehidek vagy ketonok'


Tessék! :D

2014. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kémiába ne menjünk bele, épp, hogy meg volt belőle a kettesem, szerencsére már 10 éve nem is kell foglalkoznom vele.

Semmiféle egyszerű szénhidrátot nem fogyasztok. Nem eszem sem kenyeret, sem cukrot.

Ez a mennyiség, egy reggeli gyümölcsös zabkásából és a zöldségekből áll össze. A zabpelyhen kívül nem fogyasztok semmiféle gabonát, ebből is reggelente 40 grammot. De nem minden reggel.

Tejterméket a cottage cheese-en kívül nem eszem. A többi étkezésem nyers vagy párolt zöldség és hús.

2014. febr. 26. 11:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés. egy inzulinrezisztenciával rendelkező diétája 160 grammos pl. 200 valahány gramm szénhidrát helyett amit elvileg ha egészséges lenne, ennie kéne a magasságához.


Én is próbáltam ennyire levinni... mindig éhezés és bezabálás lett a vége. Na ezért van az, hogy mindenki a saját hibájából tanul. És én ezt már nem csinálom.


De ha te bírod és nem szenvedsz...hát gratulálok. Minden elismerésem.

2014. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad így, akkor rendben van :) Én akkor kezdtem el fogyni, amikor erre a szintre levittem, s ennyibe azért elég még kellemesen fér zöldség és gyümölcs, ha az ember nem vagy alig eszik gabonát :)
2014. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

5. válaszoló aranyosat írt :)


Az aranyos másik oldala, hogy kihagyja:

- a 160 ch-s diéta azért van, hogy az IR-esek betegek maradjanak, ámen.

- amikor kevés ch-t evett, akkor biztos vagyok benne, hogy nem emelt a zsír és fehérje mennyiségen. vagy csak simán a saját inzulin rezisztenciája miatt szédült, ami természetes jelenség addig amíg meg nem gyógyul.


Békesség, szeretet barátaim!

2014. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
miért maradnának betegek? Nem hiszem hogy egy orvos azt akarja hogy az ember beteg maradjon. 160 g ch fogyáshoz van, és amúgy sem minden nap érek fel odáig:D
2014. febr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!