Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány gramm szénhidrátot és...

Hány gramm szénhidrátot és zsírt egyek naponta, ha (. )?

Figyelt kérdés

179 cm, 69 kg vagyok, méretiem: 86-69-96, szeretnék hetente nagyjából 1 cm-t fogyni/1 kg-t.

Egyszer egy oldalon kiszámoltam, de szerintem rosszul adta ki... kb hány grammot egyek belőlük?

Kb. 1300-1400 kcal-t eszek egy nap és minden nap sportolok 1 órát zumbázok vagy úszok, vagy tornázok.


2012. ápr. 12. 19:16
 1/5 A kérdező kommentje:
természetesen egészséges ételeket eszem, de mégis jobb fejben tartani
2012. ápr. 12. 19:16
 2/5 anonim ***** válasza:

nem,nem jobb fejben tartani. az örökös számolás az agyadra fog menni,aztán sírva fakadsz,ha meglátsz egy tányér ételt,mert arra fogsz gondolni,hogy vajon mennyi kalória van benne. Enni kell,oda kell figyelni,mit eszel,nyilván a mennyiségre is,de a centi meg a kalóriaszámolós gyötrődés nem ér sz.art sem. Meg a grammozás meg ilyenek,csak az idegeidet fogod kicsinálni,hogy ezen görcsölsz,hogy miben mennyi zsír van meg szénhidrát. Úgy fogyj,hogy mozogsz,tudatosan étkezel,de ne számolj! Minek? Nem elég maga a stressz amiatt,hogy állandóan görcsölsz majd,vajon mennyit fogytál?Ez a fejben dől el elsősorban,nem számolni kell,hanem magad ösztönözni azzal,hogy a kalóriák számolása helyett azt mondod minden este,hogy "nah,ma megint tettem az egészségemért,megint tudatos voltam,megint odafigyeltem". Ennyi.


Komolyan mondom ez a kalóriaszámolgatós görcsölés nevetséges,és senkit nem akarok ezzel megbántani.Fogyni nem sanyargatással,koplalással meg éhezéssel kell,meg azzal,hogy "semmi cukor,semmi szénhidrát".Ilyen hülyeséget...tudatosnak kell lenni,és mozogni,hogy élvezd is a folyamatot,ne lelkileg beleszakadj a tudatba,hogy "Úristen nekem most fogynom kell"... hülyeség.

Ennyi.

2012. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
heti egy kiló? normális vagy? az egészségeddel játszol,ez már beteges. :S
2012. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
xD beteges? heti 1 kg teljesen normális fogyás.. nem csak az orvosi oldalakon írják ezt hanem ez köztudott.. mégis mi féléventi dobjak le egy fél kg-t??
2012. ápr. 12. 19:54
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!