Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szeretnék fogyni! 25 éves nő...

Gabica880708 kérdése:

Szeretnék fogyni! 25 éves nő vagyok,170 cm magas és 60 kg! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez a magasságomhoz képest nem olyan sok, de mindig is 53-54 kg voltam! Az elmúlt 1,5 évben jött fel ez a plusz 7 kg! Azóta éjszakai vendéglátásban dolgozom és nappal alszom! Gondolom ez borította fel az emésztésemet meg az étkezési szokásaimat! Amikor kb délután 3-kor felkelek nem bírok "reggelizni" (mindig is hányingerem volt reggel a kajától(. Általában délután 6-kor eszek valami szendvicset, utána 8-9 körül főtt kaját, éjfél körül megint valami gyorsat és ritkán hajnal 2-3 körül még valami szendvicset! Az étkezésekben nem nagy mennyiségről beszélek, éppen ahogy munka közben van néhány pillanat!Holnaptól neki állok edzeni és az utolsó étkezést elhagyni! Szerintetek miket kellene ennem ami bele is fér a napirendembe(gyorsan elkészíthető)Segítségeteket előre is köszönöm!


U.i: Nem szeretnék tipikus diétás kajákat enni, mert az energia kell! Mondjuk szendvics, főtt kaja, puffasztott rizs-jó reggelt keksz-műzli?


Fogyasztó szerek is érdekelnek....


2014. márc. 5. 01:31
 1/1 anonim ***** válasza:
50%
" Nem szeretnék tipikus diétás kajákat enni, mert az energia kell!" Na ezt magyaraz el!
2014. márc. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!