Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Most komolyan, valaki írjon...

Most komolyan, valaki írjon már egy 30 g-os étrendet!?

Figyelt kérdés

Egész nap csak zöldséget meg húst esztek, vagy mi?

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__54..



2014. márc. 9. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Hús, zsír, tojás + annyi zöldség amiben 30g ch van.


Pl. 400g sóska simán belefér ebbe, de ha azt vesszük hogy egy levélben inkább rostok vannak, így 30g felszívódó szénhidrát lehet 1 kiló sóskában.


Akkor jóllakhat csülökkel, szalonnával, marhával, szarvassal + közel egy kiló sóskát megeszik, ez főzeléknek elkészítve azért már nem rossz zöldség adag, szerintem.

2014. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Reggeli: tojás, kolbásszal, szalonnával, baconnal, amivel jól esik.

Ebéd: 1 szelet hús, brokkolival,vagy salátával, karfiollal, káposztával, zellerrel, retekkel, ki kell számolni, hogy hány g ch van ezekben, én általában 200-300 grammot eszek ezekből

Vacsi: sonka, vagy tojás, tökmag, mogyoró, kókuszzsíros, édesítős desszert.

2014. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hús nélkül is lehet (egyszer vegán paleo ketogén napom is volt, na az már kihívás :D), a zöldséggel pedig erősen vigyázni kell, mert szénhidrát... Ha én egész nap zöldséget eszem, az nem lesz ketogén nap, igazából reggelire simán ki tudom meríteni a keretet, mondjuk karfiolból, ami elvileg nem ch dús, de fél kiló alatt nem tudok mit kezdeni vele, de igazából jobb, ha több van :D


De tojás és olajos mag is van a világon.

A sóskán kívül a kínai kel is teljesen jó zöldség ketogén napra. Elég nagy mennyiségben belefér.


De ha csak kalória kell kevés szénhidrátban, nagyon könnyű megenni egy jobbára zsírból álló ételt :D Ott van a diós vaj vagy a zsírtej... Ketogén napon nálam mindkettő alap, bár a zsírtej máskor is az.

2014. márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!