Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Sportolni nemnagyon tudok...

Nikucyy kérdése:

Sportolni nemnagyon tudok egészségügyi okok miatt. De általában minden nap tornazok (felülés, lábemelés, gugolás, stb. ) 15-30 percet. Ilyen étrenddel sikerülhet lefogynom? Többi lent!

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, 173cm és 78 kg.Már 3 hete ilyen étrendet folytatok:

reggeli:natur yoghurt/gyümölcs/jóreggeltkeksz

ebéd:zöldség/gyümölcs/sültcsirke mell

uzsi:gyümölcs/zöldség

vacsora:(kb 3naponta kihagyom) zöldség/csirkemell

Az akarat erőm nagyon nagy!:) Kisértésbe nem esek akármilyen ételt látok..Csak nemvagyok biztos benne hogy minden fontos tápanyagot bejuttatok a szervezetembe.


2014. márc. 21. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:

A reggeli az nem jó, amit írtál. Tejtermékek kilőve, kekszek tészták szintén, gyümölcsöt csak keveset és magában. Zöldség és gyümölcs együtt kilőve.

Zöldség és hús együtt mehet, tojás és zöldség szintén. Hús és tojás együtt kilőve. Rizs, krumpli szintén kilőve a paradicsommal együtt. Tiszta só, tiszta víz. ha nagyon pontos akarok lenni Paleo táplálkozás ötvözve egy kis mit mivel elvvel :) 8 óra alvás, Multivitamin, ásványianyaggal és nyomelemekkel kombinált. 5-6 ezer, de megéri...


Gyakorlatok jók, Helyes légzés megint. Az akaraterőd előtt, pedig fejet hajtok :) Van esélyed. Sok sikert..!

2014. márc. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! :) Ma màr kaptam bókokat hogy fogytam :) 81kg-ról indultam. Milyen ételeket iktassak még be hogy picit vàltozatosabb legyen? A kekszet így törlöm a listàmról :D Kenyeret/pékàrut semmilyet nemfogyasztok, az nem is hiànyzik..A csirkemell még elismegy zöldséggel mert imàdom! De a tojàst hogy fogyasszam? Olajat nem hasznalok a húshoz sem. A fött tojàst meg màr picit unom !:)
2014. márc. 21. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Rántottának nyugodtan megcsinálhatod a tojást kevés oliva olajon sok hagymával, paprikával, sonkával, esetleg gombával nagyon finom, esetleg ham&eggs. Sovány túrót kőrözöttnek elkészítve, natúr joghurtot ehetsz nyugodtan, reggelire én általában zabkását eszem(fele tej-fele vízzel) gyümölccsel és fahéjjal vagy zsírszegény kakaóporral. Desszertnek ehetsz még időnként olajos magvakat(mandula, kesudió, dió, stb, de ne a sózott, pörkölt változatot), kevés étcsokit, aszalt gyümölcsöt, a neten van egy csomó finom diétás sütemény is. A jó reggelt kekszet inkább felejtsd el, tele van cukorral, ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor válaszd inkább a koprovit kekszet vagy süss magadnak diétás zabos sütit. Kicsit étkezz változatosabban, mert a natúr csirkemellet nagyon gyorsan meg fogod unni, én úgy csináltam, hogy ebédre mindig ettem azt, ami volt otthon és így nem kellett lemondanom semmiről és nem bukott be a fogyókúra. Igyál naponta legalább 2-3 liter vizet, zöld teát. Ha odafigyelsz a táplálkozásra és mellé mozogsz is, akkor szépen le fognak menni a kilók, kitartást! Én is 16 évesen fogytam le kb 15 kilót, ennek már három éve és azóta is tartom a súlyom.
2014. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!