Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Shubert Norbival szeretnék...

Baga Edit kérdése:

Shubert Norbival szeretnék találkozi személyesen! Segítsen nekem valaki? Aki közvetlen kapcsolatba áll vele!? Sos. Köszönöm! K

Figyelt kérdés
A fogyásom miatt érdeklődöm mert bajom van az egészségemmel.segítene valaki??
2014. ápr. 27. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is sürgősen keress fel egy rendőrt ha gond van az egészségeddel.


Ha a gluténos szójás adalékanyagos updét szemét miatt van (nyilván) gond az egészségeddel, akkor viszont ne számíts semmire.


Az updétet (Norbiékat) nem terheli semmilyen (jogi) felelősség (csak erkölcsi) amiért mérgező kaját forgalmaznak, ugyanis az alapanyagok hivatalosan forgalmazhatók és nem mérgezőek (hivatalosan).


Plusz nyilván nem kötelező neki, és nem is fogja bevallani hogy az ő kajájától lehettél beteg. Tehát hiába kellene változtatnod a táplálkozásodon (mondjuk szója- és gluténmentesre áttérni) ezt nem fogja neked elmondani, mert az érdeke az ha az ő kajáját eszed.


Lehet mellélőttem a válaszommal, erre kb. 50% esélyt látok.

2014. ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van neki honlapja, csak őt nem így hívják. De lehet, hogy a google így is kiadja, ha beírjuk. Ott lehet neki akár írni is. Sőt facebook-on is ott van. De lehet, hogy a Réka is tudna segíteni és nem kell hozzá a Norbi. :) Az is lehet, hogy itt a GYK-n hamarabb segítenének, ha itt tennéd fel a kérdést. Ha nem a Norbi, de olyan, aki ért hozzá:)
2014. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Èn 175/magas vagyok, 75-kg. 35-éves. Mindenki annyi badarsàgot mondott hogy az hihetetlen! Azt irja meg valaki hogy a napi 5-étkezés fontos? Mit egyek reggelire 10-óraira ebédre délután és 6-elött? Naés hogyan?! Segítsetek rajtam kérlek szépen titeket! Decsak jóakaratú emberek irjanak!!! Rengeteg szívgyógyszert szedek mivel Pesten műtöttek szívre. Magas vérnyomâsos! Stb. Ezért kérem az őszinte segítséget! Vagyha tud valaki a norbinak vagy a rékànak irni irjon hejettem és üzenjetek neki hogy írjon nekem erre az oldalra!! Köszönöm! Edit. Szépnapot.
2014. ápr. 28. 06:29
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves Minimoris! Temeg keress fel egy restaurâtort vagy egy psihiàtert!:-) ennyit tudsz meg a nevedet! Sory.
2014. ápr. 28. 06:34
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Magas vérnyomásra igyál zöld teát, az csökkenti, emellett kerüld a sós ételeket, túlzott sózást.


Enni napi 3-5 alkalommal kell, kinek mi a megfelelő, nincs rá univerzális szabály; lényeg, hogy a nap kezdetén, közepén, végén kell enni.


Ne igyál cukros üdítőket (gyümölcsitalok és-nektárok is ide tartoznak), ne egyél chipset, sütikét, kakaós csigát, lekváros-pudingos péksütit... Szóval kerüld a cukrozott, szénhidrátdús ételeket, egyél sok zöldséget.


Mozgás tekintetében kérd ki a kezelőorvosod véleményét.

2014. ápr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%

Jelenleg az az orvostudomány, az a rendszer amire rábíztad magad, akik megműtöttek, egy életen át betegen tartanának, így működik a betegségipar.


A napi étkezések számának fontossága eltúlzott kérdés, napi 1-2 étkezés és 4-5 étkezés mind jó választás lehet.


1-2 étkezéssel ketogén étrend mellett minimalizálni lehet az inzulinszintünk étkezések utáni ingadozását (napi ingadozását) ami a gyulladásos, krónikus betegségek ellen egy szabály, de nem a legfontosabb szabály.


A gyulladáscsökkentő étrend lenne a legfontosabb, egészséges embereknek is, szívbetegeknek is.


Meg kell tanulni elfogadni, hogy nincsenek hatékony (szív)gyógyszerek és hatékony orvosi gyógymódok. Csak mi felelünk a saját egészségünkért, gyakorlatilag senkire nem bízhatjuk rá ezt, mert senkit sem érdekel rajtunk kívül.


Update/norbis táplálkozást és életmódot abszolút nem ajánlott beteg embereknek folytatni, egyszerűen az ilyen típusú élelmiszerek alacsony minősége miatt (adalékanyagok, szója, glutén).


Illetve a mellé hirdetett ócska, közönséges, primitív edzések értelmetlensége miatt.


Norbi is szívbeteg volt, sosem figyelt az állapotára, el is jutott a műtétig. Biztos megérte neki.. azonban amikor megbízunk egy műtétben, akkor számolni kellene a

- sikertelen műtét kockázatával

- egy műtét óriási költségével amit látszólag a Társadalombiztosítás fizet (tehát többek között az én béremből levont összeg, mondjuk) csakhogy ma már semmi sem mondja ki, hogy Neked vagy nekem jár ilyen ellátás. Ha egyszer azt mondja valaki, hogy nem jár, akkor vannak tartalékban milliók (forint) hogy kifizessük a műtétünket? Nekem nincs, egyébként másnak sincs, a hagyományos, ineffektív és költséges orvosi eljárások egyértelműen zsákutcák számunkra, hosszú távon.


Marad a normális étkezés, ez már nem titkolt információ, sokkal nyilvánvalóbb és logikusabb a friss zöldségek és húsfélék fogyasztása mint az update feldolgozott, tápértékszegény műkajái.

2014. ápr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

:DDDDDDDD


Am fenn vannak fészekbakon! Az egész pereputty. Ott lehet nekik írni, meg mindenféle ilyen. Másik kérdés, hogy ezt az életmódot én sem támogatom, és ők nem olyan nagy szám emberek (meg a módszerük se), hogy egyáltalán érdemes legyen velük találkoznod. Hidd el. Nem rosszból írom, de tényleg inkább próbálj meg rendes étkezéssel fogyni :)

2014. ápr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok! Köszönöm a vâlazt mindenkinek!szép estét.
2014. ápr. 28. 20:19
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]

Amúgy szerintem se ő a legjobb választás, igazából egy baromi nagy csaló és tahó, aki a buta és lusta emberekből csinált hatalmas vagyont, de ha neked ő kell, akkor itt van:D

2014. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Akik, Nobi familia ellenesek, azok a támogatásom élvezik.


A kajájuk szemét, rosszízű, és betgséget is kaphatsz. (lásd a kérdezőt)


Az egész család fénymániás, (mármint imádnak villogni, csillogni, és a médiában szerepelni.)és mindennél felljebb tartjá magukat. Szánalomfaktor.


Szerintem, ne akarj találkozni senkivel.

Se gusztustalan Normóbival, se ultraronda Rékával, se a kivételezett, és írtó elkényeztetett gyerekekkel, mert csalódás lesz a vége. Keress valami rendes diétát, amivel fogyhatsz. :)


És, lehet, hogy most mérges vagy, és legszívesebben egy ,,hülye vagy" típusu kommentet küldenél, de ha logikusan végiggondolod, és beírod ide, hogy update, akkor rájössz, hogy a nagytöbbség velem ért egyet.

2014. máj. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!