Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van egy kis problémám a...

Van egy kis problémám a combjaimmal kapcsolatba. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
szóval a helyzet az,amit egy kicsit szégyellek is.16 éves, 54kg vagyok, 165-166 cm magas. Sztem normális testsúlyba vagyok, de a combomnál megjelentek ezek a narancsbőrök vagy mik. De amúgy nem nagyon látszanak nem nagyok, de engem zavarnak. És azt hallottam,h ez lehet hízástól vagy fogyástól,de sztem se Nem híztam,se nem fogytam se semmi,minden ugyanolyan mint volt.Mindennap tornázok,otthon és suliba is. De mit tehetek ellene,h eltűnjön?zuhanyzásnál váltogatom a hideg-meleg vízt,most használok rá bőrradírt,testápolót,ezek fognak valaha is segíteni?vagy van vmi jobb módszer?Hogy teljesen eltűnjön mit csináljak?
2014. febr. 23. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Narancsbőr vagy stria? Nem mindegy.
2014. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem is megjelent a narancsbőr,mert én híztam.Most fogyózok és már nem annyira látszik.Napjába 2 liter vizet megiszok,minden reggel este testápolóval kenem ,és egy héten 2× tornázok:) Nekem ez hatásos módszer.Legyél türelemmel,én már kb.2 hónapja hogy kenegetem meg minden, és még csak most kezd eltűnögetni:)
2014. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. kommentelő: nem tudom, az is lehet,hogy az,bár én narancsbőrre gondoltam, de sajnos nem igazán értek hozzá :/ elvileg hasonló a kettő..

2.kommentelő: Köszönöm, aranyos vagy! :) örülök,hogy nem vagyok egyedül. Elég türelmetlen vagyok, de megpróbálok olyan kiartó lenni,mint te.Köszike :)

2014. febr. 23. 18:31
 4/6 anonim válasza:
sok gugolás, futás.....hiddel, h segiteni fog, csak ido kell hozzá :)
2014. febr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi, azt remélem én is... :)
2014. febr. 27. 17:40
 6/6 anonim válasza:

A narancsbor es a stria teljesen mas dolog.A narancsbor az, amikor pl. osszenyomsz egy teruletet a combodon, es olyan ott a bor, mint a narancs, a stria pedig csik, bemelyesed, repedes a boron.Tehat akkor neked ezek kozul melyik van?

Egyebkent sajnos orokolhetted is, ha pl. az edesanyadnak is van.Nemcsak hizastol, fogyastol alakul ki, a tinedzserkor velejaroja is lehet ez a kotoszoveti elvaltozas.

Ha tornazol, javaslom, hogy vegyel paprika tartalmu kremet, kend ra mielott elkezded az edzest, es tekerd be foliaval!Kicsit csip, de nagyon hatasos!

Es kerulj minden tartozitoszeres, illetve fagyasztott vagy gyorskajat, es a cukros uditoket!

Remelem, tudtam segiteni!

2014. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!