Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mennyi idő alatt tudnék 5...

Mennyi idő alatt tudnék 5 kilót lefogyni? Kb másfél hónap alatt sikerülne? 167 cm 60 kg

Figyelt kérdés
Eddig elég sokat ettem főként este..most reggelire teljes kiőrlésű kenyeret eszem egy szelet csirkemell sonkával és sok zöldséggel...tízóraira vmi gyümölcs..ebédre azt amit épp főznek csak keveset...uzsonna paradicsom..vacsora pedig egy kefir. Mozgásnak pedig biciklizés..torna..és néha néha futás

2014. jún. 17. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

A leggyorsabb fogyás a zsíralapú táplálkozással lehetséges. Inzulin helyett glukagon felelős ilyenkor a tápanyagszállításért, ha nincs elegendő szénhidrát a testedben. A glukagonnak van egy olyan tulajdonsága, hogy egy olyan enzimet serkent, ami a lipolízist, azaz a zsírnak a térfogatcsökkenését gyorsítja. Míg az inzulin feltölti a glikogénraktárakat, majd a felesleget a zsírszövetbe helyezi, addig a glukagon nem, tehát zsírbevitellel nem lehet hízni, sőt a bevitt zsír a testi zsír csökkenéséhez járul hozzá.

Tehát a napi kalóriamennyiséged százalékolva:

Napi 75% zsír

20% fehérje

5% szénhidrát

2014. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért számít az idő? Sietsz valahova? Hihetetlen komolyan :D Ha 1 hónap alatt lefogyod akkor fogyózol, ha csak 3 hónap alatt akkor inkább hagyod a francba? :D
2014. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első, azért az sem mindegy, hogy telített szar, disznózsírból viszi be, vagy lenmagolajból, ami tele van omega3-al :D Te is valami reformbarom vagy :D
2014. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De, mindegy. Én hetente több alkalommal eszem jó zsíros húst, köztük disznózsírosat is. Én két hét alatt adtam le azt az 5kg felesleget és ebből 3,7kg zsír volt. Lenmagot, mandulát is eszek minden nap 100-200g között.

Mielőtt okoskodsz olvass utána a dolgoknak, mert te is csak a közhelyeket fújod, melette semmilyen háttértudással, maximum "barátnőm mesélte".

2014. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetseges! Nekem szinte ugyan ezek voltam a mereteim: 168 cm / 60 kg-rol indultam most 50 kg vagyok. Ezt ket honap alatt, tehat havi 5 kg teljesen realis :)
2014. jún. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm..bár eddig úgy tudtam hogy zsírosak helyett fehérjét kell enni:o

Nyár van és jó lenne nyár közepére/végére leadni ezt az 5 kilót, nem sietek sehova...csak jó lenne ha addigra sikerülne. De ha nem se gond,de ennek így lesz egyáltalán valamikor eredménye?

2014. jún. 17. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!