Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Segítene nekem valaki abban...

Segítene nekem valaki abban hogy elő ír nekem egy étrendet amitől 3 hónap alatt 10 kg-ot tudok fogyni?

Figyelt kérdés
Sos- be kellene a segitség nagyon fontos.

2014. jún. 29. 09:24
 1/2 anonim válasza:
Sportolás nélkül nem fog menni. Egyszerűen kerüld a cukros italokat, fehér lisztes helyett rostosabb kenyereket egyél. Zsírosból keveset. Annyit változtass amennyit meg is tudsz tartani hosszútávon. Járj el futni, lassú futás jobban égeti a zsírt, előtte igyál 1000mg l-karnitint.
2014. jún. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Lehet fogyni sport nélkül is, de jóval nehezebb!Fél óra mozgás nem ártott még meg senkinek! :)

Az én javaslatom az, hogy a fehér lisztet, és az abból készült termékeket felejtsd el.A cukrot teljesen, tésztát, burgonyát szintén.A sóval is érdemes finoman bánni.Figyelj oda a mennyiségekre, ebben segíthet pl a kalóriabázis, vagy más hasonló oldal.Sok-sok zöldség, gyümölcs, legjobb nyersen! Húsok közül a csirke vagy pulyka mellet válaszd, azok nem zsírosak.

A szénhidrátot, zsírt érdemes minimalizálni, és emellett napi minimum 3 liter folyadék!!! Persze nem a cukrozott gyümölcslé, hanem a legjobb az ásványvíz, vagy csapvíz.Napi 2-3 csésze zöld tea is segít.

Ja, és ami fontos még, hogy napi 5x étkezz.

És persze nagy akaraterő, és kitartás! Sok sikert!

2014. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!