Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek megengedhetem...

Szerintetek megengedhetem magamnak diéta alatt? (termék lent)

Figyelt kérdés
Az egyik boltban találkoztam ezzel a termékkel - [link] -, és rákerestem a [link] oldalon( [link] ahol azt írta, hogy 16g (egy adag) 87 kcal-ot tartalmaz, viszont ebben se fehérje, szénhidrát, se zsír nincs. Lehetséges ez? Ha igen, lehet ilyet fogyasztani diéta alatt?

2014. jún. 22. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben biztosan van szénhidrát és némi zsír.csak nem irták még be a pontos adatokat a kalóriabázison.
2014. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel rizsbol van, szenhidratot biztos tartalmaz. Meg a csoki miatt (barmennyi igazi kakao is van benne), de a kakaoban zsir is van. Szerintem egyebkent az az oldal nem teljesen megbizhato.


De a kerdesedre a valasz: nyugodtan ehetsz neha egyet dieta alatt is, nem fog osszedolni a vilag. Csak ne mindennap es ne egy kartonnal. Meg amikor itt az ideje

2014. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha belefer a napi kaloriaba akkor igen, de ez tele van CHval
2014. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Természetesen meg. Ha úgy tartja kedved néhanapján egy-egy kocka csokoládét is bekaphatsz, de mértékkel!

A fent említett termékből szintúgy, viszont én nem mindennap, hanem csak 2-3 naponta ennék belőle és akkor is csak délelőtt, tízóraira például :)

2014. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kalóriabázison nem találom, de az, hogy semmi sincs benne az oldal szerint, az CSAK annyit jelent, hogy aki feltöltötte, az nem adta meg az összetételét.
2014. jún. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!