Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szerintetek is pihennem...

Dromedarbalu kérdése:

Szerintetek is pihennem kellene egy kicsit?

Figyelt kérdés

Eddig 24 kilót fogytam. 98 kilóról 74-75 kilóra.


4,5 éve rendszeresen sportolok 2 éve verseny szerűen. Most diétával nem egész egy év alatt adtam le ezt a felesleget.


De még folytatni szeretném hogy utána gyúrásal felszedhessek egy kis izmot aztán szálkásítás.


Olyan 67-68 kilóra gondoltam ideiglenesen.


17f/178 cm


2014. szept. 28. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
nem kell, de ahogy érzed
2014. szept. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pihenned esetleg akkor kell ha az elmúlt időszakban, sokat edzettél, túledzetted magad és kivagy égve. Ami diétás kajával és kemény edzéssel, teljesen elképzelhető. Ahogy az első is írta és jogosan, te érzed. Egyébként mit sportolsz.?

Ha úgy érzed nem vagy fáradt akkor eljött az idő a súlyzós edzéshez. Szerintem nem kell már lejjebb menj, már így is sok izmot vesztettél ennyi fogyással az kétségtelen.

Mehet egy jól összerakott tömegnövelő étrend és 1-2 hónap mindent átmozgató, "ráhangoló" edzés.

Te hogy látod ezt a dolgot.? :)

2014. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocsi nem tudtam feljönni.


Vizilabdázom és boxolok. Heti 7 db edzés (5 délután vagy este 2 hajnalban)

2014. okt. 1. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!