Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » A száraz vörösbor hizlal?...

A száraz vörösbor hizlal? Mennyi kalória van, egy 0,7-literes száraz vörösborban?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondták,az orvosok hogy nyugodtan ihatok !Néha! száraz vörösbort,cukormentes coca colával. Én úgy tudom,hogy kevésbé hizlal mint például a sör,vagy a keserű likőr. Néha iszok olyan 2-liter száraz vörösbort. Egy öreg,őszhajú 79-éves szakállas cimborám mondta hogy egy kis vörösbort lehet inni,sőt még jót is tesz! De csak mértékkel iszok :D Én szerintem néha hétvégén,egy kis száraz vörösbortól semmi bajom nem lehet. Olyan sűrűn meg nem iszok,hogy alkoholista legyek. Várok minden komoly őszinte választ!

#ivás #száraz vörösbort diéta alatt?
2014. okt. 4. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából te szerintem csak megerősítést vársz, ha itt neked valaki hivataloson bejegyzett több évig tartó vizsgálatokkal bebizonyítaná, hogy ez már pedig káros, akkor is csinálnád, szóval amit akarsz.
2014. okt. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1 dl száraz vörösbor 68 kcal, 1 dl sör 44 kcal, 1 dl gyomorkeserü 250 kcal.


Szóval a vörösbor sem kimondottan diétás. A 2 LITER vörösbor rengeteg, ami még egészséges és belefér a "mértékkel" fogyasztásba, az max napi 1-2 dl!!!!

2014. okt. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na,igen. Igazad van...De Én nem napi szinten,csak ritkán iszok. Mondjuk úgy két hetente.
2014. okt. 4. 09:00
 4/6 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm a válaszod! ;)
2014. okt. 4. 09:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kéthetente ivás azért nem olyan ritka, a 2liter meg vízből is nagyobb mennyiség.
2014. okt. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerre két litert? Huuu... Nem semmi...
2014. okt. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!