Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Fogyókúra alatt nagyon nagy...

Fogyókúra alatt nagyon nagy bűn a napi 2 szelet közepes méretű fehér kenyér?

Figyelt kérdés

2014. márc. 23. 11:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Nem nagyon. De így lassabban fogsz lefogyni és az egyik szeletet reggel kéne megenni, a másikat meg délben. És akkor már mást nem kéne enni mellé. (mondjuk sonkát, salátát, hagymát, zöldségeket csak) Délután már ne egyél fehérkenyeret.
2014. márc. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. De így lassabban fogsz lefogyni és az egyik szeletet reggel kéne megenni, a másikat meg délben. És akkor már mást nem kéne enni mellé. (mondjuk sonkát, salátát, hagymát, zöldségeket csak) Délután mér ne egyél fehérkenyeret.
2014. márc. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. De így lassabban fogsz lefogyni és az egyik szeletet reggel kéne megenni, a másikat meg délben. És akkor már mást nem kéne enni mellé. (mondjuk sonkát, salátát, hagymát, zöldségeket csak) Délután már ne egyél fehérkenyeret.
2014. márc. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát én ezt egyszer akartam elküldeni, fura mi történhetett...
2014. márc. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Negyedszerre én is megerősítem. :


Nem nagyon!

2014. márc. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Ha már muszáj a kenyér, akkor inkább teljes kiőrlésű, rozsos, korpás, stb kenyeret egyél, több benne a rostanyag, még segíti is a fogyókúrát kismértékben. A fehér kenyérben nincs semmi, még éhesebb is leszel tőle, mint voltál.
2014. márc. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Szuaszin válasza:
Egyáltalán nem bűn! A legjobb ha a két szelet fehér kenyér két nagy torta között van! :)
2014. márc. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 katalinakandracova válasza:
ez hulyeseg hogy bun-e,en nem fogyokurazok inkabb eszek 8as volt a meretem most meg a 10es is kicsi ram es ?.az nem gond.nem tartom magam kovernek es szerintek a fogyokura hulyeseg ha jo akarsz ki nezni sportolj de ne vond meg magadtol a kajat..ja a 10 meg 8meret azert igy irom mert en angliaba elek ahol nem 38 v 36a meret hamem 6,8,10,12stb..
2014. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Senki nem azt mondja, hogy vonja meg magától az ételt! Csak éppenséggel a 0 tápanyaggal rendelkező fehér kenyér helyett egyen teljes kiörlésű kenyeret. Azt legalább sportnál is tudja hasznosítani a szervezet.
2014. márc. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 katalinakandracova válasza:
szerintem 2szelet kenyertol senki nem lesz koverebb ez hulyeseg ha komplekszusa van akkor meg tornazzon felulesek stb..
2014. márc. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!