Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha most az egyszer eszek egy...

Ha most az egyszer eszek egy rántott camembertet azzal sokat rontok?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár hónapban nagyon szénhidrátszegény diétát folytattam, illetve folytatni is fogom, mert sokat fogytam és jól is érzem így magam. A lényeg, hogy az utóbbi hónapokban konkrétan csak gyümölcs volt a ch bevitelem(jó, meg persze zöldségek, de azokból is csak amiben kevés a ch). Szóval semmiféle liszt, tészta, rizs, zab, semmi ilyesmi. Ha most az egyszer megennék egy rántott camembertet, akkor sokáig nem tudnék fogyni?

2014. okt. 23. 19:19
 1/5 anonim válasza:

Attól, hogy néha nagyon nagyon ritkán meg eszel valami mást mint amivel tartod a fogyásodat, még nem lesz semmi bajod sem.

Higgy nekem én is sikeres fogyókúrában vagyok.

Mikor valamit meg kívánsz akkor hajrá, nem szabad teljesen meg fosztanod magad semmitől sem.

Ha ezt teszed akkor előbb utóbb az lesz a vége, hogy annyira sóvárogni fogsz és annyira meg kívánod, hogy borzasztó nagy zabálás lesz a vége.

Rengetegen ezzel rontják el a fogyókúrájukat...

Tehát jó étvágyat a camamberthez :)

2014. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem rontasz vele.
2014. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélem kamu kérdés. LOL.
2014. okt. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A rántott camemberttel amúgy sincs túl sok gond, kicsi gyors ch semmi bajt nem fog csinálni.
2014. okt. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyszeri "bunozestol" nem lesz gond...
2014. dec. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!