Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » -5 kiló hogy lehetséges?

Ez-meg-az kérdése:

-5 kiló hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
az utóbbi időben elhanyagoltam magam és sajnos feljött pár kiló plusz, amit képtelen vagyok leadni :( már mindent próbáltam, de az az igazság hogy túl lusta vagyok és imádok enni.. ma eldöntöttem hogy végre elhatározom magam (de úgy igazából) vettem is salátát stb. azt is ebédeltem na de a kérdésem az lenne miket egyek, hogy mozogjak h ez az 5 kiló lemenjen? aki ért hozzá és van ideje és kedve is azt írhatna egy étrendet, nagyon megköszönném! :)

2014. nov. 30. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
1 kg zsir leadásához 9000 kaloria minusz kell, tehát ha naponta 500-600 kcal-lal kevesebbet eszel, mint amennyire a testednek szüksége lenne,akkor kb. két hét alatt lemegy rólad 1 kilo felesleg. Nézd meg a netet, rengeteg étrend van fönn, válassz ki egy 1500 kaloriást... esetleg sportolhatsz is, az meggyorsitja a fogyást...
2014. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem szeretem számolgatni a kalóriákat mert belebonyolódok :/ egyéébként a cél érdekében feláldoztam magam és úgy döntöttem, hogy elkezdek sportolni *büszkefej* szóval azzal nincs gond.
2014. nov. 30. 15:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne fogyókúrázz inkább válts életmódot, vagy is hagyj fel a minden napos hízlaló kajákkal, mert nincs értelme állandóan azt zabálni, hébe-hóba ha eszel nem lesz tőle bajod, de ha most leadod azt az 5 kilót és visszatérsz a régi életmódodhoz ugyanúgy vissza fog jönni, főleg ha koplalással akarsz fogyni.
2014. dec. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vágd le a jobb lábad, ez biztos megoldás, és kicsi az esélye, h visszahízod! ;)
2014. dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó!!! :) most pedig megyek és megkeresem a poént
2014. dec. 4. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!