Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy két hónap alatt 10 kilót fogyjak?

Figyelt kérdés

Egészségesen étkezem (persze csak most kezdtem nemrég), intenzíven edzek mindennap. Így őszre sikerülhet?

A válaszokat nagyon megköszönném!



2014. jún. 23. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, két hónap alatt nem lehet ennyit fogyni. 4-5 alatt talán.
2014. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem sikerülhet, csak ha éhezel, és feladod az egészségedet. Heti 0,5 max 1 kiló fogyás az egészséges. Tehát maximum 8 kiló ami egészséges 2 hónap alatt.
2014. jún. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sikerulhet ha vagy 150kg, akkor meg tobb is lemehet mint ennyi ido alatt,viszont minel kevesebb a felesleges zsir rajtad annal nehezebben fogysz.
2014. jún. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze, bármi lehetséges. paleóval lefogytam 4 hónap alatt 15 kilót lazán. Szerintem 7-8 kilót röhögve letudsz adni, akár 10-et is. Intenzív edzés rendben ahogy érzed. Csak megjegyzem a tempós gyaloglás az brutál jó zsírégető főleg a paleóval keverve.


Az igazsághoz hozzátartozik hogy már nem vagyok teljesen paleó, mert tömeget növelek ( az összes gatyám lötyögött rajtam :D )viszont a paleó elveit nagyrészt megtartottam.


Ha a vércsoportod AB akkor felejtsd el a paleót. A nullás vércsoporthoz áll a legközelebb. Én az vagyok, nekem nagyon bejött.

2014. jún. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja igen, ahogy írták is. Nem mindegy hogy most hány kiló vagy. Ha már most is "vékony" vagy a paleó nem segít.
2014. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ, főként az anyagcsere gyorsasága az, ami befolyásolhatja a fogyásod. Szerintem lehetséges, de ne csak a kilókat figyeld, és eddz rendesen, hogy feszes maradj, ne lógjon a bőröd! És ne kúraszerűen diétázz, hanem próbálj a felesleges kilók leadása után is egészségesen étkezni!

Sok sikert és kitartást!

2014. jún. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!